Heyecanları büyük

banner37

Bölgeler Terfi Müsabakaları (BTM) 2.Lig’de grup aşaması, 2.tur karşılaşmalarının tamamlanmasının ardından gözler final karşılaşmalarına çevrildi

Heyecanları büyük
banner99

Ahmet OGAN

Bölgeler Terfi Müsabakaları (BTM) 2.Lig 5.Grubu lider olarak tamamlayan Haspolat 2.turda Kalkanlı’yı mağlup ederek finale kaldı.Tecrübeli teknik direktör Hişam Tarazi yönetiminde grup aşaması ve 2.turda göstermiş olduğu başarı sonrasında Haspolat finalde Demirhan’ın rakibi oldu. 5.grubu ikinci sırada tamamlayan ve 2.tura kalan Demirhan da Akıncılar’ı mağlup edip adını finale yazdırdı.

Tarazi: Takım ruhu had safhada


banner134
Haspolat’ın teknik direktörü Hişam Tarazi, finale kalmanın mutluluk verici olduğunu söylerken tüm oyuncuları, başkan, yönetimi ve yanlarında olan taraftarları kutlayarak teşekkür etti. Hişam Tarazi, “bir birini iyi tanıyan oyun planları benzeyen rakibimizle aynı gruptan çıkmak avantajlı gibi görülüyor olmasına rağmen çok zor bir karşılaşma olacak” dedi. Demirhan’ın iyi ve disiplinli bir takım olduğunun bilinci içerisinde olduklarını, final havasının bambaşka bir motive gerektiğine vurgu yapan Hişam Tarazi, takımdaki birlik beraberlik ve takım ruhu hat safhada olmasından dolayı final öncesinde umutlandığını söyledi.

Suiçmez: Terfi etmek istiyoruz


Demirhan’ın başarılı antrenörü İskender Suiçmez yaptığı açıklamada, grup aşaması ve 2.turda göstermiş oldukları başarıdan dolayı hedeflenen noktada olduklarını belirterek, yarışma içerisinde asıl olanın sonunu iyi getirerek başarılı bir şekilde sonlandırmak olduğunu söyledi. Final maçlarının zorluğuna dikkat çeken İskender Suiçmez, en iyi şekilde hazırlık yaptıklarını, çıkan takım olmak için ellerinden gelen mücadeleyi sahaya yansıtacaklarını söyledi. Aynı grupta mücadele eden her iki takımın mücadelesinin centilmence olmasını temenni eden İskender Suiçmez, en iyi şekilde hazırlık yaptıkları final maçını kazanarak bir üst lige terfi etmek istediklerini söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75