banner6

Hırs ve umut bir arada

banner37

Süper Lig’de küme düşme tehlikesini yakından hisseden Düzkaya, mevcut konumunu değiştireceği inancı ile idmanlarını azimli şekilde sürdürüyor

Hırs ve umut bir arada
banner150

banner150

banner99

Şükrü BURAĞAN

Süper Lig’de tehlikeli bölge içerisinde bulunan Düzkaya, lige verilen 2 aylık aranın ardından iyi bir form yakalayarak kalan maçlarında başarı ve kümede kalma hedefinde bulunuyor.


Gerek Nihat Bağcıer Stadı gerekse de antrenman sahasında çalışmalarını sürdüren Çatalköy ekibi sadece bayramda 2 gün ve pazar günü izin yaptı, geriye kalan tüm günlerde antrenman gerçekleştirdi.

Borataş: Hedefimiz maçlarda tüm gücü ile savaşacak seviyeye ulaşmak


Düzkaya Teknik Direktörü Mustafa Borataş, oyuncuların çalışma azminden memnuniyet belirterek, hedeflerinin maçlar başladığında tüm güçleri ile savaşabilecek fiziksel duruma gelmek olduğunu söyledi.


Borataş, karantina döneminde oyuncularına bireysel programlar verdiklerini, bunları tam anlamı ile yapan oyuncu sayısının az olduğunu, bunun da bir ülke gerçeği olarak durduğunu ifade ederek, 18 Mayıs’tan önce idman yapmadıklarını, yaptırmadıklarını, nisanda başlayan kulüpler olmasına karşın kendilerinin kurallara uyarak hareket ettiklerini ve kimsenin sağlığını tehlikeye atmadıklarını belirtti.

“Lefke’yi yendiğimiz son maçtaki formu yeniden yakalamak istiyoruz”


KTFF’nin idmanlarla ilgili yayınladığı uyulması gereken kuralları önemseyerek çalıştıklarını belirten Borataş, buna önem verilmesi gerektiğine işaret etti.


Pandemi öncesinde kadroda yer alan oyuncuları arasında sadece 21 yaş altı Berke’nin bel fıtığı ameliyatı geçirmesi nedeni ile aralarında olmadığını aktaran deneyimli teknik adam, son oynadıkları Lefke maçında ortaya koydukları iyi oyunu anımsatarak, tekrardan o noktaya gelmek istediklerini dile getirdi.

“Öncelik son 2’den kurtulmak, sonrasında play-out’a kalmamak”


Borataş, geleceğe umutlu bakmak için sebepleri olduğunu, bu iyi çalışmalarının ardından Yenicami maçı ile başlayacak 8 maçlık periyottaki ilk hedeflerinin son 2’den kurtulmak, sonraki hedeflerinin ise play-out oynamadan ligi tamamlamak olduğunu vurguladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104