Hız kesmediler

banner37

2017 KKTC Karting Şampiyonası’nda sezon, Cemsa Sporting Center’de geçtiğimiz akşam yapılan sezonun dördüncü yarışı ile devam etti.

Hız kesmediler
banner99

Çağın ÖZILGAZ

Kuzey Kıbrıs Otomobil Kulübü tarafından organize edilen, ana sponsorluğunu Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu’nun üstlendiği ve Güven Sigorta’nın katkılarıyla gerçekleştirilen sezonun dördüncü karting yarışı geçtiğimiz akşam Cemsa Sporting Center’de yapıldı. Bayram dolayısıyla iki gün ertelenen ve hafta içi yapılan yarışta 3 kategoride 13 yarışmacı mücadele etti.

banner134
 

Dereceler


Sezonun başından beri en yüksek katılımın olduğu Mini kategoride günün en hızlısı Şeref Karaoğlan oldu. Altay Akarı ikinci, Hüseyin Çocuk üçüncü oldu. Junior kategoride ise 4 yarışmacı mücadele etti. Bu kategoride günün birincisi Demir Emre olurken onu Mert Uzun takip etti. Üçüncü küçük Cevdet Alptürk olurken dördüncü Janet Öncülay oldu.


Senior kategoride sezon başından beri sıkı mücadele veren ikili Tolga Güryel ile Cevdet Alptürk yine mücadelelerine devam etti. Bu kez Tolga yarışı kazanırken Cevdet ikinci oldu. Günün antrenman bölümünde kaza yapan, iğne ile yarışan ve kartını değiştirmek durumunda kalan Gölgem Paşa ise üçüncü oldu.

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2017, 11:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75