banner6

İbrahim Şeker görevi bırakıyor

banner37

İbrahim Şeker  görevi bırakıyor
banner151 banner143

Ahmet OGAN

   Aksa Birinci Lig’de 2021-2022 futbol sezonunda başarılı olamayarak Bölgeler Terfi Müsabakaları (BTM) Birinci Lig’e düşen Çanakkale’de başkan İbrahim Şeker görevi bırakıyor. Gazimağusa’nın yeşil beyazlı ekibi Çanakkale’de haziran ayı (bu ay) içerisinde yapılacak olan genel kurulda başkan İbrahim Şeker görevi bırakacağını açıkladı.

   12 yıl Çanakkale Türk Spor Kulübü’nde başkanlık görevinde bulunan İbrahim Şeker görev yaptığı süre içerisinde yaptıklarıyla ilgi açıklamalarda bulunurken, camiaya da mesaj gönderdi. İbrahim Şeker başkanlığındaki Çanakkale A takım ligi 14. sırada tamamlayarak BTM 1.Lig’e düşerken, Aksa A2 takımı ise ligi 7. sırada tamamladı.  

Şeker: Görevi bırakıyorum

   Çanakkale Spor Kulübü Başkanı İbrahim Şeker, Çanakkale’de zor dönemde başkanlık görevini üstlendiğine vurgu yaparak, başkanlık görev süresi içerisinde her görevi yerine getirdiğini belirtti.

   12 yıllık görev süresi boyunca yeri geldi sporcu sorumlusu, günü geldi transfer komitesi, yeri geldi saha sorumlusu olarak hiçbir görevi yadırgamadan yaptığını belirten başkan İbrahim Şeker, tek derdinin Çanakkale’nin başarısı olduğunu belirtti.

“Kulübün menfaatleri önemli”

   Yeşil beyazlı kulübün bugünlere gelmesinde önemli katkısı bulunan başkan İbrahim Şeker, Çanakkale aşkı ve yönetim anlayışı her zaman kulübün menfaatleri doğrultusunda olduğunu, yeri geldi herkesle kavga ettiğini, yeri geldiğinde zor kararlar aldığını, ama asla kulübe zarar getirmediğini, bu kararlılık sayesinde kulüp adından söz ettirdiğini belirtti.

“Başarısızlığın sorumlusu benim”

   Bu sezon adına yaşanan olumsuzlukların sorumluluğun üstelenen başkan İbrahim Şeker,sezonun başarısız bir şekilde noktalanmasının tek suçlusu kendisi olduğunu,tam anlamıyla görevini yapamadığından dolayı başarısızlığın geldiğini belirtti.

   Başkan İbrahim Şeker, zorlu süreçte sezon boyunca genç ve yetenekli oyuncularla yollarına devam ettiklerini, oyuncuların karakterli oluşu, başarısızlığa rağmen bıkmadan usanmadan çalışan futbolcularına, zor zamanda asla takımı yalnız bırakmayan, ligin başından sonuna kadar dik duran antrenörlerim Hüseyin Özkuyucu, Önem Fenercioğlu, Onur Var’a verdikleri emeklerden dolayı teşekkür etti. Ayrıca görev yaptığı süre boyunca desteğini esirgemeyen tüm camiaya, sevenlerine, özellikle Döveç Construction direktörü Burçin Döveç’e başarı ve başarısızlıkta destek olduklarına vurgu yapan başkan İbrahim Şeker, herkese teşekkür ederek,görevi bıraktığını açıklayarak, “Çanakkale Geçilmez Değil Vazgeçilmezdir” diyerek sözlerin tamamladı.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104