banner6

İhtiyar delikanlıların takımı DAV-SİN Doğanspor KKTC'de

banner37

Kurulalı kısa süre olmasına karşın Bursa’da önemli işlere imza atan, uluslararası turnuvalara da katılan DAV-SİN Doğanspor Master Takımı Bosna Hersek ve Makedonya’dan sonra bu kez de Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde.

İhtiyar delikanlıların takımı  DAV-SİN Doğanspor KKTC'de
banner99

60 yaş üzeri oyunculardan kurulu olan kırmızı beyazlılar, Yeniboğaziçi Veteranları ile bir dostluk karşılaşması yapacak. Yeniboğaziçi Veteranlar Takımı Başkanı Kemal Köseoğlu, DAV-SİN Doğanspor Master Takımını ülkemizde görmekten büyük mutluluk duyduklarını ifade etti. DAV-SİN Doğanspor’un Lapta’daki Flipper Tatil Köyü’nde kalacağı ifade edildi.   

   Kafile ayrıca Yeniboğaziçi Belediye Başkanı Mustafa Zurnacıları da makamında ziyaret edecek. İki takım bugün Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı’nda karşı karşıya gelecek. Akşam ise Yeniboğaziçi Belediye Başkanı Mustafa Zurnacılar’ın vereceği yemekte bir araya gelecekler.

 

   Alkaya: Uluslararası dostluk maçlarına devam edeceğiz

 

   DAV-SİN Doğanspor Kulübü Başkanı Faruk Alkaya ise faaliyetlerinden söz ederek; “Her yıl 2 uluslararası dostluk maçları oynayacağımızı söylemiştik. Bosna’dan sonra ikinci durağımız ise KKTC olacak. Sporun yanı sıra kültürel turlarımız da devam edecek. 2023 yılında ise İsviçre ve Sırbistanlı şöhretlerin oluşturduğu master takımlarıyla karşılaşacağız. Bu arada 50 futbolcu adayının katıldığı Yaz Okulu çalışmaları sonrasında seçilen 16 genç kardeşimiz 5 Kasım’da başlayacak Kış Futbol Okulu çalışmalarında bizimle birlikte olacak”  dedi.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104