banner6

İkisi de çok mutlu

banner37

Yusuf Beyazi ve Rahmi Çelik, yeşil sahalara yeniden dönmenin sevincini sosyal medyadan yaptıkları paylaşımlarla dile getirdiler

İkisi de çok mutlu
banner150

banner150

banner99

Özel Haber - Can İPCİOĞLU

   Ülke futbolunun iki önemli ismi Mağusa Türk Gücü’nün savunma oyuncusu Yusuf Beyazi yaklaşık olarak sakatlığı nedeni ile 1 yılı aşkın olarak futboldan uzaktı. Aynı şekilde ligin ilk devresinde Lefke formasını giyen gerek sakatlık gerekse yönetim ile yaşadığı sorunlar nedeni ile futbol oynamıyordu.

   Her iki oyuncu da ligin ikinci devresinin ilk maçında futbol oynamaya başladılar. Rahmi devre arasında Cihangir’e transfer olduğu için yeni takımı ile ilk Yonpaş Dumlupınar ile oynanan lig mücadelesinde yeşil sahalara yeniden merhaba dedi. Yusuf Beyazi ise Türk Ocağı ile oynanan karşılaşmada sarı yeşilli formayı sırtına geçirerek başarılı bir performans gösterdi.

   Yeniden futbola döndükleri için mutluluklarını sosyal medya aracılığı ile sevenlerine seslenen iki oyuncu çok sevinçli olduklarını ifade ettiler.

   Yusuf Beyazi, sevincini şu cümlelerle aktardı: “Öldü diyenlere bitti diyenlere selam olsun. Bu uzun sürede farklı farklı zorluklar yaşadım. Hiç umudumu kaybetmedim. Yaşadığım bu süreçte yanımda olan başta ailem maddi manevi desteğini hiç esirgemeyen başkanım Koral Bozkurt abime bana güvenen teknik ekibimize benimle ilgilenen fizyoterapist kardeşime dostlarıma teşekkür ederim.”

   Rahmi Çelik ise şu cümleleri kullandı: “16 haftalık aradan sonra heyecan dolu ve temposu yüksek bir maçta sahalara döndüğüm için çok mutluyum.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104