İlginç genel kurul!

banner37

K-Pet Süper Lig ekiplerinden Gençler Birliği, dün akşam olağan genel kurulunu gerçekleştirdi ve yapılan başkanlık seçimi sonucunda başkanlığı kazanan İlker Züğürt oldu

banner87
İlginç genel kurul!
banner90
banner99

Ahmet ÖZYAŞAR

Genel kurulda 2 oy farkla başkan seçilen İlker Züğürt, bu şartlarda başkanlık görevini rakibi Mustafa Beyazi’ye devretmek istediğini belirtti fakat genel kurul bu talebini kabul etmedi.

 

Genel kurul gergin başladı


Serdar Saydam’ın divan başkanlığında gergin başlayan seçimli olağan kurulda tek madde olan başkanlık seçiminde İlker Züğürt ve Mustafa Beyazi yarıştı. Yapılan oylama sonucu İlker Züğürt 29 oy alırken, Mustafa Beyazi ise 27 oy aldı ve 1 oy da geçersiz sayıldı.


İlker Züğürt seçimi kazandıktan sonra yaptığı konuşmada oyların neredeyse aynı olduğunu ve bu durumun kendisine kulüp içinde bir güvensizlik hissettirdiğini ve bu durumda başkanlığı Mustafa Beyazi’ye devretmek istediğini söyledi.

 

Son kararı Züğürt verecek


Tüzük gereği bunun yasal olmadığını belirten divan ancak başkanın yazılı istifasından bir ay sonra seçim ile başkanlığı Mustafa Beyazi’nin alabileceğini belirtmeleri üzerine üyelerin bu süre zarfında sezon ve transfer sezonun açılacağını ve bunun kulüp için zararlı olacağı görüşünü belirtmeleri üzerine tekrar söz alan İlker Züğürt ekibini toplayarak son kararı birkaç gün içinde açıklayacağını söyledi.

 

Yeni yönetim oluştu


Başkan olarak seçildikten sonra yönetim kurulunu da açıklayan İlker Züğürt’ün ekibinde şu isimlere yer aldı:

Hüseyin Kırsaç, Tahir Musaoğulları, Serhan Gökkaya, Ülker Fahri, Göksel Saydam, Ömer Tatlı, Rifat Berkel, Behiç Göksan, Tahir Kaya ve Hüseyin Kızıl.

Denetleme Kurulu: Fethi Günalp, Mustafa Bayramoğlu ve Okyay Nazım.

Disiplin Kurulu: Enver Dericioğlu, Ertan Yaytuğ, İldeniz Elbasan, Ali Boyutlu ve Kazım Zaimoğlu olarak belirlendi.

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2018, 10:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75