İlk durak Ukrayna

banner37

Milli profesyonel boksör Metin Turunç, nisan ayının sonunda Ukrayna’da ringe çıkıyor

İlk durak Ukrayna
banner90
banner8

KKTC milli profesyonel boksör demir yumruk lakaplı Metin Turunç Ukrayna yolcusu. Nisan ayının sonunda Ukrayna’da ringe çıkacak olan Turunç yapılacak olan resmi karşılaşma adına tüm işlemlerin ve yazışmaların tamamlandığını söyledi.


Türk antrenörü Dindar Görçek ile birlikte Rus antrenörü Denis Chekalev haberi doğrularken Ukrayna’daki müsabaka ile ilgili olarak tüm yazışmaların ve girişimlerin sonuçlandığını Metin’in müsabaka adına lisansının da hazır olduğunu belirttiler. Hazırlıklara içinde bulunduğumuz hafta başlayacaklarını ifade eden Dindar ve Chekalev Metin’in 10 gündür hasta olduğunu dün son kez doktor kontrolünden geçtiğini ve çalışmalara başlayabiliriz onayını aldıklarını ifade ettiler.

banner134

Milli boksör Metin Turunç ise nisan ayının sonunda Ukrayna’da yapılacak olan müsabakaya KKTC bayrağı ile çıkacağını ve uzun süreden sonra çıkacağı müsabakanın kendisi adına son derece önemli olduğunu söylerken, nisan ayının sonunda yapacağı müsabakayı kazanması durumunda ise bir sonraki durağın kıtalararası olacağını sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner75