İlk hafta maç programı açıklandı

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu K-Pet Süper Lig ve Birinci Lig’de ilk hafta onanacak maçların programını açıkladı.

İlk hafta maç programı açıklandı
  • 01 Eylül 2018, Cumartesi 10:59

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu K-Pet Süper Lig ve Birinci Lig’de ilk hafta onanacak maçların programını açıkladı.

Süper Lig:

20/09/2018 Perşembe

Türk Ocağı-Doğan Türk Birliği (Saat 20.00)

21/09/2018 Cuma

Çetinkaya-Baf Ülkü Yurdu (Saat 20.00)

22/09/2018 Cumartesi

Küçük Kaymaklı-Cihangir (Saat 16.30)

Gençler Birliği-Gençlik Gücü (Saat 16.30)

23/09/2018 Pazar

Gönyeli-Girne Halk Evi (Saat 16.30)

Esentepe-Lefke (Saat 16.30)

Merit Alsancak Yeşilova-Mağusa Türk Gücü (Saat 16.30)

24/09/2018 Pazartesi

Binatlı-Yenicami (Saat 20.00)

Birinci Lig

22/09/2018 Cumartesi

Düzkaya-Göçmenköy

Mormenekşe-Yalova

Çanakkale-Akova

Değirmenlik-Doğancı

23/09/2018 Pazar

Yeniboğaziçi-Mesarya

Hamitköy-Karşıyaka

B.Bağcıl-Akacan Ozanköy

Maraş-Dumlupınar

(Maçlar 16.30’da başlayacak)

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 1 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 YENİCAMİ AK 9 8 1 0 18 25
2 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 9 7 1 1 12 22
3 BAF ÜLKÜ YURDU 9 5 3 1 12 18
4 CİHANGİR GSK 9 5 2 2 3 17
5 TÜRK OCAĞI LİMASOL 9 5 1 3 11 16
6 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 9 5 0 4 7 15
7 GÖNYELİ SK 9 4 1 4 1 13
8 ÇETİNKAYA TSK 9 3 3 3 -5 12
9 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 9 3 2 4 -3 11
10 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 9 2 5 2 -7 11
11 BİNATLI YSK 9 3 1 5 -6 10
12 GENÇLİK GÜCÜ TSK 9 2 3 4 -3 9
13 LEFKE TSK 9 2 3 4 -5 9
14 GİRNE HALK EVİ 9 2 0 7 -7 6
15 ESENTEPE KKSK 9 1 1 7 -14 4
16 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 9 0 3 6 -14 3
yukarı çık