İncirli'nin saha sevinci

banner37

İncirli'nin saha sevinci
banner8

Bu sezon tarihinde ilk kez 1.Lig’de mücadele edecek olan İncirli'de saha ile ilgili çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Uzun yıllardır toprak olan zeminin çim zemine dönüştürülmesi konusunda ciddi bir uğraş veren İncirli takımında çalışmaların sonuna gelindi.

Hulusioğlu: Zemini çok iyi duruma getirdik

banner134


Kulüp Başkanı Derviş Hulusioğlu konuyla ilgili olarak yapmış olduğu açıklamada kendi çabalarıyla zemini çok iyi bir duruma getirdiklerini ve bu sezon İncirli’nin iç saha maçlarının köylerinde oynanacağını belirtti. Soyunma odası, hakem odası ve tribün ile ilgili de proje geliştirdiklerini ve bu projelere de hız verdiklerini kaydeden Hulusioğlu, İncirli olarak yeni sezonu büyük bir heyecanla beklediklerini kaydetti.

"Kendi çabalarımız ile sahamızı yeniledik"


Hulusioğlu, Spor Dairesi Müdürü Fuat Tek ve Kulüpler Birliği Başkanı Aytaç Karavezirler’in geçtiğimiz günlerde stadın son durumunu görmek için ziyarette bulunduğunu ifade ederek, “Sahamızı kendi çabalarımızla oynanacak hale getirdik. Spor Dairesi’nin de imkanları çerçevesinde bizlere yapacağı yardımla maçlarımızı sahamızda oynayacağımızın sözünü aldık. Ayrıca belediyemiz de bize bu konuda katkı koyacağını söyledi.”dedi.

GENELRES: SPOR RESIMLERI: INCIRLI

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88