banner6

İşbirliği sürecek

banner37

Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği (KTSYD) Yönetim Kurulu, dün Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) Başkanı Hasan Sertoğlu’nu ziyaret etti

İşbirliği sürecek
banner8

Oben “Üzerimize düşeni yapmaya hazırız”


KTSYD Başkanı Çelen Oben, KTFF ile KTSYD’nin her yıl işbirliği içerisinde çalıştığını belirterek, bu yıl da işbirliğinin geliştirilerek sürdürme dileği içerisinde olduklarını söyledi. Oben, bu konuda fikir alış verişi yapmak ve her yıl sezon öncesi oynanan KTSYD Kupası ile ilgili düşünceleri paylaşma için söz konusu ziyareti gerçekleştirdiklerini aktardı. KTFF’nin KTSYD ile işbirliğinde beklentilerini de ortaya koyarak Kıbrıs Türk futbolunun daha iyiye gidebilmesini amaçladıklarını belirten Oben, dernek olarak üzerlerine düşen ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduklarını vurguladı.

banner134

 

Sertoğlu “Ülke sporunun tanıtımı için daha güçlü bir şeylerin yapılması gerek”


KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu, federasyon ile derneğin her zaman iyi ilişkiler içerisinde olduğunun altını çizdi. KTSYD’nin Kıbrıs Türk futboluna daha iyi nasıl hizmet verebilme noktasında çalışmalar yaptığını, bundan sonra birlikte ülke futbolu, sporu ve gençliğini dünyaya tanıtabilme noktasında da çalışmaya devam edeceklerini belirten Sertoğlu, değişen dünya ve teknoloji ile bilginin bir düğme ile dünyaya servis edildiğini söyledi. Bu noktada birlikte daha güçlü bir şeylerin yapılması gerektiğini kaydeden Sertoğlu, spor yazarlarının yapabileceği, kendilerinin de destek verebileceği çok şeylerin olduğunu dile getirdi.

 

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2017, 11:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88