banner6

Işıklar altında puan avı

banner37

Binatlı ile Gençlik Gücü alt sıraları yakından ilgilendiren maçta buluşacaklar

Işıklar altında puan avı
banner150 banner151 banner143

Can İPCİOĞLU

Birebir rakip olarak oynayacakları karşılaşmada hedeflerini galibiyet üzerine kuran 20 puanlı Binatlı ile 21 puanlı Gençlik Gücü 24 Şubat Cuma akşamı Güzelyurt’ta oynayacakları gece maçının hazırlıklarını sürdürüyor. Binatlı’da Musa ve Mehmet Neşe, Gençlik Gücü’nde ise Debola ile Hüseyin Taşcı’nın karşılaşmaya yetişmeleri için yoğun bir tedavi programı uygulanıyor.

Davutoğlu: Kötü sonuçları unuttuk

   Son haftalarda elde ettiği skorlardan memnun olmayan ve Yalova ile oynadığı kupa ve lig maçlarında istediği sonuçları alamayan Binatlı geçmişe sünger çekip önüne bakmak istiyor. Binatlı Teknik Direktörü Gökmen Davutoğlu alınan kötü sonuçları unuttuklarını ifade ederek Gençlik Gücü karşılaşmasına odaklandıklarını dile getirdi. Rakipleri Gençlik Gücü’nü izleme fırsatı bulduğunu söyleyen Davutoğlu “çok iyi mücadele ediyorlar iyi bir takım olmuşlar” dedi. Kendilerinin de iyi bir takım olduğunu ve kazanmak istediklerini belirten Davutoğlu iki takım arasında sadece 1 puan fark olduğunu, geride olan tarafın kendileri olduğunu ve taraftarlarına bir galibiyet hediye etmek istediklerini vurguladı.

 

Göksun: Final niteliğinde olacak

   Gençlik Gücü antrenörü Niyazi Göksun final niteliği taşıyan maçlar oynadıklarını belirterek Dumlupınar maçı da onlardan biriydi ve hak ederek kazandıklarını söyledi. Göksun, çok zorlu bir sürece girdiklerini ve Binatlı maçı sonrasında Türk Gücü ile oynayacaklarını ve bu haftaları kayıpsız kapatmak istediklerini söyledi. Göksun takım olarak çok iyi çalıştıklarını ancak gol sorunu yaşadıklarını ifade ederek, erken gol buldukları zaman sahada daha rahat oynamaya başladıklarını söyledi. Göksun, önem derecesi yüksek Binatlı karşılaşmasında oyuncularına güvendiğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2017, 12:20
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110