İskele tecrübelendi

banner37

Bu sezon K-Pet Birinci Lig'de mücadele etmeye hazırlanan Gençler Birliği, yeni sezona iddialı bir şekilde girmek adına çalışmalarını sürdürüyor

banner87
İskele tecrübelendi
banner90
banner99

Can İPCİOĞLU

Geçtiğimiz sezon Süper Lig'den düştükten sonra güçlü bir kadro oluşturan İskele temsilcisinin hedefi bir yıl aradan sonra yeniden Süper Lig’e şampiyon olarak geri dönmek.

Topaloğlu: Büyük fedakarlıklar gösteriliyor


Gençler Birliği'nde Teknik Direktörlük görevine getirilen Hasan Topaoğlu, oldukça iddialı bir takım oluşturmak için başkan ve yönetim kurulunun büyük bir fedakarlıkta bulunduğunu belirterek, ilgiden memnun olduğunu söyledi.


İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu’nun takımla yakından ilgilenmesi ile camiada kulübe uzak kalan kişilerin birlik ve beraberlik için kaynaştığını ifade eden Topaloğlu, gidişattan memnun olduğunu dile getirdi.

"Girişimler yaptık, sonuç alamadık"


Topaloğlu tek sıkıntılarının idman yapacak saha bulma konusunda yaşadıkları olumsuzluk olduğunu ifade ederek, kullandıkları sahasın kale arkasında bulunan boş arazinin çim ekilmesi konusunda yaptıkları girişimlerden sonuç alamadıklarından yakındı.


Yeni Spor Dairesi Müdürü Mehmet Özbilgehan ile bu konuyu görüştüklerini söyleyen Topaloğlu, “umarım yakında bu sorun çözülür ve sıkıntı yaşamayız” dedi.

"Tecrübeli oyuncuları kadromuza kattık"


Topaloğlu, 2 tane TC’li oyuncu arayışlarını sürdürdüklerini ve takip ettikleri oyuncuları getirip kadrolarına dahil edeceklerini belirtti. Topaloğlu, yerli transfer konusunda eksik olan birçok bölgeye transfer yaptıklarını belirterek Süper Lig tecrübesi olan oyuncuları kadrolarına kattıklarını vurguladı. Topaloğlu, Cihangir’den Ertan Bulut, Mağusa Türk Gücü'nden Erdoğ Barkınay, Emre Özsin ve Mehmet Göreli yanında Yenicami’den Çağatay Gürler ile Mustafa İnanç, Ozanköy’den Deniz Kibar, Mesarya’dan Emre ile Ali İmam’ı kadrolarına dahil ettiklerini belirtti.


Topaloğlu, BTM takımlarından Hamit Ayken, Mustafa Karacaoğlu ve son olarak Mormenekşe’den Mehmetali Öztemiz’i aldıklarını da söyledi.

Kamp 29 Temmuz'da


Gençler Birliği ilk kampını 29 Temmuz ile 1 Ağustos tarihleri arasında yurt içinde yapacak. 14-20 Ağustos tarihleri arasında İzmit-Kartepe'de 2. kamp çalışmalarını yapacak olan Gençler Birliği, hazırlıklarını sürdürmüş olacak. Bu arada Gençler Birliği 31 Temmuz Çarşamba günü Doğan Türk Birliği, 3 Ağustos Cumartesi günü ise Alsancak Yeşilova ile hazırlık maçları yapacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Goksel Yusuf Postaci
Goksel Yusuf Postaci - 9 ay Önce

Haydi Genclerbirligi layik oldugunuz super lige sizleri simdiden goruyorum.Hasan Toplaogluna ayrica basarilar,basaracagina eminim.

SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108