İyi başlamak istiyorlar

banner37

K-Pet Süper Lig’in ilk haftasında cuma akşamı Çetinkaya ile Ülkü Yurdu arasında oynanacak karşılaşma öncesinde her iki takım da galibiyet parolası ile ilk haftayı moralli kapatmanın hesaplarını yapıyor

banner87
İyi başlamak istiyorlar
banner90
banner99

Can İPCİOĞLU

 

Çetinkaya’da geç kalma sıkıntısı

Çetinkaya sezonu geç açmanın dezavantajını yaşarken, yabancı oyuncu tercihlerini de geç yaptı. Faye yanında geçtiğimiz hafta sonu ülkeye getirdiği Ali ve Ugo ile yabancı hakkını tamamlayan sarı kırmızı ekip, ligin ilk haftasında ağırlayacağı Ülkü Yurdu’ndan üç puan alabilmenin hesaplarını yapmaya başladı.


Çetinkaya Teknik Direktörü Hakan Sermaye çalışmalarının iyi geçtiğini fakat sezonu geç açmaları nedeni ile zorluklar da yaşadıklarının bilinci içerisinde olduklarını söyledi. Kadrolarının değiştiğini söyleyen Sermaye, nokta transferler yaptıklarını ve diğer takımların form düzeyine ulaşmak adına rakiplerinden çok fazla çalışarak verim aldıklarını söyledi. Sermaye, Baf Ülkü Yurdu karşısında ne olursa olsun üç puan alıp lige çok daha moralli başlamak istediklerini söyledi.

 

Baf’ın gençleşme atağı


Baf Ülkü Yurdu Teknik Direktörü Kemal Yürekli geçen sezona göre daha genç bir takım yaratıklarını belirterek yabancı oyuncularının ikisinin takımla devam ettiğini söyledi. Joseph ve Lawal’ın artık takımı tanıdıklarını bu oyunculara ilave Solomonson ile anlaştıklarını söyledi.


Genç bir takım olmalarının saha içi tecrübeleri açısından nasıl bir tepki vereceğini göreceklerini fakat umutlu olduğunu söyleyen Yürekli, Çetinklaya maçı ile ilgili olarak ise, ilk maçlar her zaman zor geçtiğini fakat kendilerinin buna hazırlıklı olacaklarını vurguladı.

 

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2018, 11:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75