İyi ilişkiler işe yarıyor

banner37

Süper Lig’in yeni ekiplerinden Gönyeli, Ömer Arabacıoğlu’nun yeniden kulüp başkanlığına gelmesi ile birlikte takımı güçlendirme adına kadro takviyelerini başlattı. Geçtiğimiz sezon takımı çalıştıran Emre Perçinci ile devam kararı alan kırmızı beyazlı yönetim, ilk olarak Yenicami’den 4 ismi kadrosuna katmış bulunuyor

İyi ilişkiler işe yarıyor
banner90

Can İPCİOĞLU

 

Bu isimler ise Yenicami’nin geçtiğimiz sezon başka takımlarda kiralık olarak forma giyen oyuncuları Fikret Yağcıoğlu, Kemal Varan, Okan Göktürk ve bu yıl düşünülmeyen yabancı oyuncu John Okoli oldu. Gönyeli’nin özellikle Yenicami’den ağırlıklı olarak yaptığı bu transferler son yıllarda Yenicami ile Binatlı arasında gerçekleşen transfer alışverişini andırıyor. Bilindiği gibi son yıllarda Yenicami’den birçok oyuncu Binatlı’da forma giymiş ve Güzelyurt ekibine çok yararlı olmuşlardı.

banner9
 

Perçinci ve Güvensoy’un varlığı ilişkileri güçlendiriyor


İyi ilişkilerin transferlerin önünü açtığı bilinci içinde olan Gönyeli Kulüp Başkanı Ömer Arabacıoğlu, bu yönde ilerleyerek transferlerini yapmış oldu. Bu iyi ilişkileri sağlayan etkenlerden birisi Yenicami içerisinden gelmiş olan Teknik Direktör Emre Perçinci’nin Yenicami Teknik Direktörü Sedat Devecioğlu ile olan sıkı bağları olarak gösteriliyor. Diğer bir önemli detay ise Başkan Ömer Arabacığlu’nun damadı Salih Güvensoy’un Yenicami’de futbol oynaması olarak gösteriliyor.

 

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2018, 11:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner96

banner108