Kadınlar Ligi tamamlandı

banner37

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu tarafından düzenlenen Kadınlar Ligi, hafta sonu oynanan play off-out üçüncü maçları ile lig tamamlanmış oldu. Maçlar sonunda Akdeniz Spor Birliği ligi şampiyon olarak noktaladı

Kadınlar Ligi tamamlandı
banner87

Ahmet OGAN

Sıralama belirlendi

Play-off Grubu’nda oynanan üçüncü karşılaşma ile lig tamamlanmış oldu. Play-off Grubu’nda 2 golün atıldığı karşılaşmada Mağusa Spor Akademisi ile Göçmenköy 1-1 berabere kaldı. Akadeniz Spor Birliği ile Çanakkale arasında oynanması gereken karşılaşmaya Çanakkale sahaya çıkmadı.

 

Geçitkale kazandı


Play-out Grubu’nda ise oynanan tek karşılaşma ile lig noktalandı. 8 golün atıldığı karşılaşmada Geçitkale rakibi Merit A. Yeşilova’yı 7-1 mağlup etti. Dumlupınar haftayı bay geçti.

 

Play-off Grubu sıralaması


Play-off Grubu maçları sonunda sıralama belirlendi. Akdeniz Spor Birliği’nin şampiyonluğu ile tamamlanan ligde geçen yılın şampiyonu Göçmenköy ikinci, Mağusa Spor Akademisi üçüncü, Çanakkale ligi dördüncü bitirdi.

 

Play-out Grubu sıralaması


Play-out Grubu maçlar sonunda sıralama belli oldu. Geçitkale’nin beşinci olduğu ligde ilk kez lige katılan Merit A. Yeşilova altıncı, yine ilk kez lige katılan Dumlupınar yedinci oldu.

 

Gol Kraliçeliği:

15 Gol: Ayşe Çetinkaya (Geçitkale)

9 Gol: Nisanur Çalışkan (Mağusa Spor Akademisi)

8 Gol: Şöhray Bengül Taşeloğlu (Geçitkale)

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2018, 10:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER