banner6

Kadro dışı kalan Cristiano Ronaldo genç takımla antrenman yapacak

banner37

Manchester United'ta Cristiano Ronaldo dün akşam kadro dışı bırakılmıştı. 37 yaşındaki süperstar, kadro dışı kararının ardından yaptığı açıklamayla mücadeleden vazgeçmeyeceğini ilan etmişti. Ronaldo bu sabah 8.30'da tesislere gelerek bireysel antrenman yaptı. Ronaldo bir süre 21 yaş altı takımıyla çalışacak.

Kadro dışı kalan Cristiano Ronaldo genç takımla antrenman yapacak
banner151

Manchester United teknik heyeti dün akşam alınan kararla Cristiano Ronaldo'yu kadro dışı bırakmıştı. Erik ten Haag tarafından son maçta oyuna alınmadığı için sinirlenip karşılaşma bitmeden soyunma odasına giden Ronaldo, bu nedenle cezalandırıldı.

Şok kararın ardından resmi hesabından açıklama yapan Portekizli oyuncu şunları söylemişti:

Kariyerim boyunca rakiplerime ve çalıştığım hocalara her zaman saygılı davranmaya çalıştım. Ben hiç değişmedim. 20 yıldır aynı kişiyim, aynı profesyonelim.

Gençken, benden yaşlı ve tecrübeli oyuncular, benim için her zaman önemliydi. Her zaman gençlere örnek olmaya çalıştım. Bu hiç değişmedi. Ancak bunu yapmak ne yazık ki her zaman mümkün olmuyor. Bazen o anın sıcaklığıyla en iyisini yapamıyoruz.

Baskıya boyun eğmek asla bir seçenek değil. Hiç de olmadı. Şu anda çalışmaya devam etmem ve takım arkadaşlarıma destek olmam, her an hazır durumda olmam gerektiğini hissediyorum. Burası Manchester United. Birlik olmalıyız. Yakında tekrarda birlikte olacağız.

Ronaldo bu açıklamasının ardından bu sabah tesislere gelerek fitness çalışması yaptı. Yıldız oyuncu bir süre 21 yaş altı takımıyla idmanlara çıkacak.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner110

banner104