Kamp bitti, çalışmalar devam

banner37

Yonpaş Dumlupınar’da kamp çalışmaları tamamlanırken, bir günlük aranın ardından takım çalışmalara yoğun bir şekilde devam ediyor

Kamp bitti, çalışmalar devam
banner8

Yonpaş Dumlupınar, 2021-22 futbol sezonuna yönelik ilk etap hazırlık kampını tamamladı. 2-4 Ağustos tarihleri arasında Mağusa’da Grand Sapphire City Hotel’de yer alan kamp çerçevesinde üç günlük sürede sabah ve akşam olmak üzere çift idman gerçekleştirildi.

Devecioğlu: Çalışmalardan memnunum


İlk etap kampı değerlendiren Yonpaş Dumlupınar Teknik Direktörü Sedat Devecioğlu, takımın gösterdiği performanstan memnun olduğunu söyledi. İyi ve verimli bir kamp dönemi geçirdiklerini belirten Devecioğlu, “Sabah ve akşam olmak üzere günde çift idmanla çalıştık. Sabahları taktik ağırlıklı, akşamları ise fiziksel çalışmalar gerçekleştirdik” dedi.


Genel hazırlık döneminin bittiğini, özel hazırlık döneminin başlayacağını belirten Devecioğlu, kampın ardından 1 gün takıma izin verdiklerini, çalışmaların dün itibariye yeniden devam ettiğini kaydetti.

“Sekiz hazırlık maçı planladık”


Devecioğlu, 11 Ağustos Çarşamba gününden itibaren hazırlık maçlarına başlayacaklarını, ilk hazırlık maçının Hamitköy ile olacağını ifade etti.

banner134


Devecioğlu, bu dönem içerisinde 4 Eylül Cumartesi günü oynanacak Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği Kupası’na kadar 8 hazırlık maçı yapmayı planladıklarını belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88