Karaaziz: Çok kötü günler bizi bekliyor

banner37

Futbol Federasyonu tarafından Koronavirüs salgını nedeniyle süresiz ertelenen ve sürecin tamamlanmasının ardından devam edecek olan liglerle ilgili K-Pet Birinci Lig takımı Ozanköy’ün başkanı Gülhan Karaaziz, düşüncelerini açıkladı

Karaaziz: Çok kötü günler bizi bekliyor
banner90
banner8

Ahmet OGAN

“Ligler tamamlanmalıdır”

banner134

Karaaziz, “dünyanın içinde bulunduğu salgın bildiğiniz gibi ülkemizi de çok ciddi anlamda etkileyerek, ekonomik olarak sıkıntı yaşayacağız ve çok kötü günlerin bizleri bekler” dedi. Liglerin tamamlanmasına 8 hafta kalması ile ilgili de görüşlerini ortaya koyan Karaaziz, “ligler sonlandırılmalıdır” şeklinde görüş bildirdi. Liglerin askıya alınması ile birlikte lige geri dönmenin ve hazırlanmanın çok zor olacağı görüşünde olduğunu belirten Karaaziz, liglerin başlatılmasıyla çok büyük sorunlarla karşı karşıya kalınacağı düşündüklerini kaydetti.

“Sağlık her şeyden önemli”


“Bekleyip göreceğiz ama çocukların sağlığı her şeyden önce gelir. Genel olarak tüm kulüplerimizi çok kötü günler bekliyor. Bu süreç bittikten sonra Futbol Federasyonu’nun alacağı kararlar doğrultusunda bizlerde kulüp olarak alınacak kararları uygulama noktasında gerekli mücadeleyi göstermeye çalışacağız” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75