'Karakterli bir takımımız var'

banner37

K-PET 1.Lig’de liderlik koltuğunun sahibi olan Karşıyaka’nın genç Antrenörü Orçun Volkan başarılarının nedenlerini açıkladı

banner87
'Karakterli bir takımımız var'
banner90
banner8

Ahmet ÖZYAŞAR

Geriye kalan 5 haftada 4 galibiyet 1 beraberlik alarak 13 puanla lider durumda bulunan Karşıyaka’da yüzler gülüyor. Takımın Antrenörü Orçun Volkan aldıkları başarılı sonuçların ana sebebinin takım içerisindeki uyum yanında karakterli bir takım yaratmaları olduğunu söyledi. Volkan sezon başı çok zor şartlarda çalışmalara başladıklarını, o günden bugüne kadar tamamen amatör ruhta büyük özveri göstererek çalıştıklarının altını çizerek, şu anki başarılarının kaynağının bu olduğunu belirtti.

“Camia Süper Lig diyor ancak biz böyle bir hedefe odaklanmadık”


İlk 5 haftada gelen başarılı sonuçlardan sonra camianın Süper Ligi seslendirdiğini belirten Orçun Volkan, kendilerinin takım olarak böyle bir hedefe odaklanmadıklarını, şu an sadece hafta hafta maçlarını düşündüklerini söyledi. Hafta sonu Yalova ile Değirmenlik’te çok zorlu bir maça çıkacaklarını belirten Volkan, amaçlarının bu maçta da güzel futbol oynayarak kazanmak olduğunu söyledi.

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2018, 12:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75