banner6

Karayel 10'u arıyor

banner37

Süper Lig ekibi K.Kaymaklı yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Kamp dönüşü çalışmalarını Ortaköy’de bulunan Levent Soykut Stadı’nda sürdüren yeşil siyahlı ekip dünü dinlenerek geçirdi

Karayel 10'u arıyor
banner151 banner143

Can İPCİOĞLU

Dumlupınar ile oynadığı hazırlık maçını 3-1 kazanan K.Kaymaklı önümüzdeki hafta sonu oynayacağı KTYSD Kupası maçına kadar idmanlarla bu önemli karşılaşmaya hazırlanacak.

 

“Massa lige kadar çok iyi duruma gelecek”


Gençler Birliği ile oynanacak karşılaşmaya büyük önem verdiklerini söyleyen K.Kaymaklı Teknik Direktörü İltaç Karayel kupayı alıp moral kazanmak istediklerini vurguladı. Karayel tam olarak hazır hale gelmek için önlerinde biraz daha zamana ihtiyaç olduğunu savunarak eksikliklerini gördüklerini ve bu yöndeki sıkıntılarını gidermek için çalıştıklarını belirtti. Yerli transferde yapacaklarını yapıp ihtiyaçlarını giderdiklerini yabancı oyuncu konusunda ise arayışa devam ettiklerini açıklayan İltaç Karayel, Massa’nın henüz hazır olmadığını, fakat lige kadar çok daha iyi konuma geleceğini söyledi.

 

“Oyun kurucu için arayışlarımız sürüyor”

Takıma son katılan ön libero Fofana’yı denedikten sonra kadroya dahil etme karar aldığını ve iyi bir oyuncuyu kazandıklarını ifade eden K.Kaymaklı Teknik Direktörü İltaç Karayel oynadıkları hazırlık karşılaşmaları sırasında eksikliğini hissettikleri oyun kurucu pozisyonu için ise arayışlarının sürdüğünü vurguladı.


K.Kaymaklı da hedefin bu sezon kesinlikle şampiyonluk olduğunu söyleyen Karayel bunun aksini düşünmediklerini ve büyük başarılar elde etmek için camianın kenetlendiğini sözlerine ekledi.

 

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2017, 11:32
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104