Kartal'ın kampı verimli geçti

banner37

Süper Lig’de son iki sezonda şampiyon olma başarısı gösteren ve yeni sezona da ayni parola ile hazırlanan Yenicami, ilk kamp dönemini tamamladı

Kartal'ın kampı verimli geçti

Can İPCİOĞLU

Girne’de 3 günlük kamp döneminin ardından siyah beyazlılarda kampın ilk günü kaptan Ünal’ın el başparmağının kırılması üzüntü yaratırken genel olarak kamptaki çalışma ortamı ve çalışmaların seyrinden başta teknik heyet olmak üzere tüm takım memnun ayrıldı.

 

Devecioğlu “Günde çift idman yaptık”

Yenicami Teknik Direktörü Sedat Devecioğlu 3 günlük bir kamp dönemini çok verimli olarak değerlendirerek Ünal’ın el parmağının kırılmasını ise üzüntü ile karşıladıklarını söyledi. Bu oyuncunun parmağının alçıya alındığını ve yaklaşık bir hafta idman yapamayacağını söyleyen Devecioğlu, “güçlü bir oyuncu, açığını erken kapatacaktır” dedi. Devecioğlu 6 idman gerçekleştirdiklerini ve fırsat buldukça program gereği günde çift antrenman yaptıklarını belirtti. Sabah idmanlarında taktiksel çalıştıklarını, öğleden sonraları ise fiziksel yüklemeler yanında kuvvet çalıştıklarını belirten Devecioğlu kampı verimli geçti şeklinde değerlendirdi.

 

Oyuncular beslenme eğitimi aldılar

Devecioğlı yeni transfer Esin’in tüm idmanlarda yüzde yüz çalıştığını ve onu koruma adına ikili mücadelelerden uzak tuttuklarını ve bu oyuncunun sağlam dönmesine yardımcı olacaklarını söyledi.


Yenicami’de kampın son gününde ise oyunculara İsmail Dümenci tarafından beslenme ile ilgili eğitim verildi.

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2018, 10:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER