Kartingde zirve Özçınar, Efeefe ve Güryel’in

banner37

Kuzey Kıbrıs Karting Derneği tarafından organize edilen 2020 Akdeniz ROK Cup Karting Şampiyonası, geçtiğimiz pazar günü Cemsa Sporting Center’de yapılan sezonun dördüncü yarışı ile devam etti

Kartingde zirve Özçınar, Efeefe ve Güryel’in
banner90
banner99

Çağın ÖZILGAZ

Gün geçtikçe minik sporcuların sayısının arttığı motor sporlarının anaokulu olarak adlandırılan karting yarışlarında yine aynı heyecan yaşandı. Yarışta, 8 Karting Akademisi üyesi ve 9 Mini Kategori yarışçısı olmak üzere 12 yaş altı toplam 17 pilot piste çıktı. 7 yaşından küçük Karting Akademisi üyesi Süper Mini sporcuları gelişimlerini gözler önüne sermek için gösteri sürüşü yaparken, 7-12 yaş arası mini sporcuları kıran kırana bir mücadele sergilediler. Yarış sonunda yapılan ödül töreninde dereceye girenlere kupalarını KKTC Spor Dairesi Müdürü Mehmet Özbilgehan takdim etti.

Dereceler
Mini Kategorisi: 1.Niyazi Özçınar, 2.Rüzgar Miralay, 3.Halil İlkay Kahraman, 4.Hasan Macila, 5.Demir Göksan, 6.Arif Sezerli, 7.İsmail Araz, 8.Erin Bolkaner, 9.Hasan Halil Onalt
Junior Kategorisi: 1.Mustafa Efeefe, 2.Necati Hasan Güney, 3.Mete Saygın, 4.Salih Zeki Hafız
Senior Kategorisi: 1.Tolga Güryel, 2.Demir Emre, 3.Mert Uzun

banner134
Expert Kategorisi: 1.Güner Ballı

Ödül listesi:

K-Pet Süper Lig

Şampiyon Mağusa Türk Gücü

Teknik Direktör Ali Oraloğlu

Yardımcı Antrenör Serkan Ekşici

Kaleci Antrenörü Memiş Nay

2. Merit A.Yeşilova

Teknik Direktör Şenol Canbulat

Yardımcı Antrenör Gökhan Güvensoy

Kaleci Antrenörü Cenk Şekeroğlu

3. Doğan Türk Birliği
 

Teknik Direktör Caner Oshan

Yardımcı Antrenör Afün Girgen

Yardımcı Antrenör Çağan Çerkez

Kaleci Antrenörü İbrahim Reis

En Centilmen Takım Gönyeli

Teknik Direktör Hüseyin Cantürk

Kıbrıs Kupası
 

Şampiyon Yenicami

Teknik Direktör Ulus Nasıroğlu

Yardımcı Antrenör Özgü Bayraktar

Yardımcı Antrenör İsmail Soydan

Kaleci Antrenörü Hakan Dervişoğlu 

Finalist Mağusa Türk Gücü

Teknik Direktör Ali Oraloğlu

Yardımcı Antrenör Serkan Ekşici

Kaleci Antrenörü Memiş Nay

Süper Kupa

Şampiyon Yenicami

Teknik Direktör Ulus Nasıroğlu

Yardımcı Antrenör Özgü Bayraktar

Yardımcı Antrenör İsmail Soydan

Kaleci Antrenörü Hakan Dervişoğlu 

Finalist Mağusa Türk Gücü

Teknik Direktör Ali Oraloğlu

Yardımcı Antrenör Serkan Ekşici

Kaleci Antrenör Memiş Nay

K-Pet 1. Lig
 

Şampiyon Mesarya

Antrenör Nazım Aktunç

Yardımcı Antrenörü Mehmet Karagil

Kaleci Antrenörü Erdinç Arabacıoğlu

2.Yonpaş Dumlupınar

Teknik Direktör Sedat Devecioğlu

Yardımcı Antrenör Erdoğan Emiroğluları

Yardımcı Antrenör Sabri Deniz

Kaleci Antrenörü Hüseyin Mertol

Play-Off’tan Gelen

Girne Halk Evi

Teknik Direktör Rıza Erseven

Yardımcı Antrenör Serdar Özsönmezer

En Centilmen Takım Görneç

Teknik Direktör Erol Çağaloğlu

U21 Milli Takım

Teknik Direktör Hüseyin Aşkın Kınacı

Yardımcı Antrenör Hüseyin Kızmazoğlu

Yardımcı Antrenör Bayram Dağgül

Kaleci Antrenörü Hüseyin Mertol


 

U21 Süper Lig Gençler 

Şampiyon Mağusa Türk Gücü

Teknik Direktör Kamil Arifoğlu

Yardımcı Antrenör Kemal Okta

2. Doğan Türk Birliği

Antrenör Reşat Aysu

3. Küçük Kaymaklı

Antrenör Cemre Yıldızev

Yardımcı Antrenör Şefik Şanlıtürk

3. Yenicami

Antrenör Ertuğ Erçin

Yardımcı Antrenör Sezer Yücel

En Centilmen Takım Baf Ülkü Yurdu

Teknik Direktör Mehmet Piro

Yardımcı Antrenör Fadıl Özaşık

U21 1.Lig Gençler

Şampiyon Dumlupınar

Antrenör Talat Şentürk

Yardımcı Antrenör Murat Çoban

2. Mesarya

Antrenör Ahmet Ercen

Yardımcı Antrenör Berk Türsan

3. Çanakkale

Antrenör Sercan Çavuşoğlu

Yardımcı Antrenör Tulin Nur

3. Gençler Birliği

Antrenör Mürsel Altuntaş

En Centilmen Takım Yalova

Antrenör Yusuf Serçin

Bölgeler Terfi Müsabakaları (BTM) 1. Lig

Kırmızı Grup

Şampiyon Yeniboğaziçi

Teknik Direktör Eralp Şerifoğlu

Yardımcı Antrenör Abdullah Özerinç

Kaleci Antrenörü Şemsi Oyuncu

Beyaz Grup

Şampiyon Değirmenlik

Antrenör Celal Habeşoğlu

Kaleci Antrenörü Ahmet Topuz

Play-Off’tan Gelen

Şampiyon İncirli

Antrenör Evren Bahtıkara

Yardımcı Antrenör Özkan Gaziler

U17 Ligi

Şampiyon Türk Ocağı

Antrenör Cahit Gaziler

Finalist Mağusa Türk Gücü

Antrenör Ali Samancıoğlu

U12 Ligi

Şampiyon Yenicami

Antrenör Hakan Özkan

Yardımcı Antrenör Hasan Özkan

U12 Ligi Finalist

Değirmenlik

Antrenör Osman Emiroğulları

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2020, 13:10
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75