banner6

Kaşif: Ligde kalırsak büyük başarı olur

banner37

7 oyuncuyu genç takımdan çağırarak toplam 12 kişi ile idman yapabilen Ozanköy’de Antrenör Seran Kaşif sıkıntıların çok büyük olduğunu vurguladı

Kaşif: Ligde kalırsak büyük başarı olur
banner150

banner150

banner99

Şükrü BURAĞAN

K-PET 1.Lig’de sıkıntılı bir dönem yaşayan Ozanköy, COVID-19 süreci sonrasında dağılmanın eşiğine gelmiş durumda. Kadro, ligdeki konum ve maddi anlamda çok ciddi sorunlar yaşayan kırmızı-beyazlı Girne temsilcisi idmanlarını genç takımdan çağrılan 7 oyuncunun eklenmesi ile 12 kişi ile gerçekleştiriyor. Toplam 9 idman yapan takım ligde direk küme düşme hattının 1 puan üzerinde yer alıyor.

“Bu halimizle BTM’de de sıkıntı yaşarız”


Yıllarını Ozanköy’e veren ve en zor zamanlarda sorumluluk almaktan çekinmeyen Antrenör Seran Kaşif, kulübün bu noktalara gelmesinin kendisini çok üzdüğünü, bu sezon sonu netice ne olursa olsun kulübü geleceğe taşımak konusunda ne gerekirse yapacaklarını belirtti.

Kaşif, 17 hafta sonunda Burak Eligön, Nedim Biçen, Çağalan Kılıç, Buğra Barın, Onur Aydın, Hakab Açıkalın, Rasim Gül, Yulian Mihaylov, Gürkan Ercan, Akın Topal ve Ali Kopça’nın takımdan ayrıldığını hatırlattı.

Futbolda oynanmadan neticenin belli olmadığını, gereken mücadeleyi vereceklerini ancak ligde kalmalarının büyük bir başarı anlamına geleceğini ifade eden Seran Kaşif, düşmeleri halinde BTM’de bile sıkıntı yaşayacaklarının aşikar olduğunu aktardı.

“Zengin iş insanları el attı, başarılı bir jenerasyon darmadağın edildi”


Kaşif, “Bu kulüpte siyaset yoktur ancak bu camiada her zaman köyün çocukları vardı. 2016 yılında şampiyon olup Süper Lig’e çıkan kadroda 3 kişi hariç tüm oyuncular bu köydendi. Ne zaman zengin iş insanları kulübe el attı bu kadro darmadağın edildi, sonrasında gelenler de bu çocukları bonservisleri ile civar takımlara sattılar. Başkan Gülhan Karaaziz de tek başına bırakıldı. Arkasında yönetim yok. Elinden geleni yapıyor ama destek olmazsa bu işler zordur” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104