banner6

Kaya Mehmetçik iddialı

banner37

Birinci Lig kulüplerinden Mehmetçik ile Kaya Hoteller Grubu arasında bir yıllık sponsorluk anlaşması imzalandı. İmzalanan protokol gereğince kulübün ismi de Kaya Mehmetçik olarak değiştirildi. Konuyla ilgili olarak Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği Konferans Salonu’nda basın toplantısı düzenlendi

Kaya Mehmetçik iddialı
banner90
banner99

Kubilay: Sosyal sorumluluk gereği


Kaya Hoteller Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Coşkun Cihangir Kubilay Kuzey Kıbrıs’a yatırımlarının yanında sosyal sorumlulukl projelerine de destek verdiklerini belirterek “Mehmetçik çok önemli bir kelime bunun yanına Kaya ismini de ekleyince daha da önem kazandı. Biz katkıyı yapacağız, başarı; yönetim, teknik heyet ve futbolcuların çalışmasından, camianın desteğinden gelecek” dedi.

 

Sarıçizmeli: Hedef Süper Lig


Mehmetçik Belediye Başkanı Cemil Sarıçizmeli sporun gençlerin gelişmesinde büyük öneme sahip olduğunu belirterek “ülkenin en eski ve en köklü kulüplerinden olan Mehmetçik Kulübü’nün artık adından daha çok söz ettirmesi lazım. Kaya Mehmetçik olarak çıktığımız bu yolda hedefimiz Süper Lig’tir. Kaya Grubu’nun bölgemiz kurumlarına desteği takdire şayandır” dedi.

 

Göymen: Transferlere devam


Kulüp Başkanı Hüseyin Göymen hedeflerinin bu yıl Süper Lig’e yükselmek olduğunu belirterek “Bu konuda çalışmalarımız devam ediyor. Takımımızı yaptığımız transferlerle güçlendirdik. Transfer çalışmalarımıza teknik heyetin verdiği rapor doğrultusunda devam edeceğiz, şimdi daha güçlüyüz” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2017, 10:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104