banner6

Kaya ve Altın Aydın’a ısınıyor

banner37

Kaya ve Altın Aydın’a ısınıyor
banner99

Mağusa Türk Gücü futbolcusu Ünal Kaya'nın Türkiye Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Aydın Yıldızspor'a transferinin ardından Yonpaş Dumlupınar'dan Mehmet Altın da aynı takıma katıldı.

Kaya: Yoğun bir tempo ile çalışıyoruz


Hafta içinde Altınordu ile yaptıkları hazırlık maçından 4-1 mağlup olduklarını ifade eden Ünal Kaya, yoğun bir tempo ile yeni sezona hazırlandıklarını dile getirdi.


Nisan ilk veya ikinci haftasında ligin başlanmasının planlandığını ifade eden Ünal, şu anki durumunun %40-50 arasında hazır olduğunu, sezonun başlamasına kadar bu seviyenin daha yukarıya çıkacağını kaydetti. Ünal, ağırlıklı olarak salonda güç çalışması yaptıklarını da söyledi.

Altın: Umarım başarılı bir sezon geçiririz


Takıma yeni katılan Mehmet Altın ise ülkemizdeki kulübüne Türkiye’de futbol oynaması yönünde verdiği izin nedeniyle teşekkür etti. Altın, futbola kavuşacağı için mutlu ve heyecanlı olduğunu, sakatlıksız bir sezon geçirip Kıbrıs’a geri dönmek istediğini kaydetti. “Futbolsuz bir sene geçiremezdik. Bu süreçte çok şey kaybedeceğimizi bildiğim için Ünal ile birlikte Aydın’a geldik. Umarım başarılı bir sezon olur” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104