Kaymaklı'da yumruklar konuştu

banner37

Sıkıntılı bir süreçten geçen başkent temsilcilerinden Küçük Kaymaklı'da Olağan Genel Kurul dün kulüp lokalinde gerçekleştirildi. Divan başkanlığını Harper Orhon'un yaptığı kurulda Başkan Hasan Tosunoğlu yönetimi, Faaliyet ve Mali Raporu üyelere sundu

Kaymaklı'da yumruklar konuştu
banner90
banner99

Can İPCİOĞLU

Faaliyet Raporu’nda en dikkat çeken başlıklar kulüp tesislerinde bulunan sporcuların konaklaması için yapılan konut ve iç donanımların yenilenmesi, sentetik antrenman sahasının yapılması ve adının İbrahim Mısırlıoğlu konulması oldu. Bu anlarda üyeler arasında tartışmalar yaşanırken, üyelerden Abdülkadir Yaldız ile Sami Çavuş arasındaki sözlü tartışmalar sonrası olayları yatıştırmaya çalışan Hasan Tosunoğlu’nun babasının itilerek yere düşürülmesiyle olaylar alevlendi. Bu sırada yumruklaşmalar nedeniyle genel kurula kısa bir süre ara verildi. Divana küfrettiği ve üye kartını attığı gerekçeleriyle Abdülkadir Yaldız genel kurulda yapılan oylamayla üyelikten ihraç edildi.

 

Raporlar oybirliğiyle onaylandı


Mali raporda geçtiğimiz günlerde tartışmalara neden olan transfer gelirleri de yer aldı. Buna göre 897 bin TL gelir gösterilirken, transfer gideri 267 bin TL olarak yer buldu. Bir başka dikkat çeken husus ise Tosunoğlu'nun kulübe katkısı 150 bin TL olduğu açıklandı. Bütçenin 2 milyon 232 bin 270 TL olduğu belirtilirken borçsuz devir yapıldığı açıklandı. Faaliyet raporu ve mali rapor oybirliği ile kabul edilerek onaylandı.

 

İnşaat Komitesi kuruldu

Kulüp lokalinin yenilenmesi ve çağdaş bir görünüme kavuşturulması amacıyla eski başkanlardan Erol Atakan’ın sunduğu öneri kabul gördü ve İnşaat Komitesi’ne genel kurul kararıyla Erol Atakan, Galip Bozalp, Hasan Tosunoğlu ve Ahmet Dirgen seçildiler.

banner134
 

Tosunoğlu’ndan sitem


Genel Kurul’da K. Kaymaklı Kulüp Başkanı Hasan Tosunoğlu, 2 yıl boyunca ellerinden geldiğince camiaya hizmet ettiklerini açıkladı. Tosunoğlu bu süreçte yanlışlar da yapıldığını fakat esas olanın kulüp olduğunu belirterek üyelerin de yaptıkları etkinliklere fazla katılım göstermedikleri gibi köstek olunmasından şikayet etti. Kimseyle derdi olmadığını, bundan sonra da yönetimin yanında olacağını vurgulayan Tosunoğlu, kimsenin arkasından iş çevirmeyeceğini belirtti. Kendisini üzen en büyük gelişmenin ise işe alınmasına yardımcı olduğu 6 futbolcudan bazılarının kendilerine haber vermeden takımdan ayrılmasını gösteren Tosunoğlu, vefasız çıkan oyuncuların olduğunu vurguladı.

 

Dirgen’den birlik çağrısı


K. Kaymaklı’nın yeni Başkanı Ahmet Dirgen, kulübün zor bir süreçten geçtiğini, genel kurulda hoş olmayan hadiseler yaşandığını belirterek Kaymaklı camiasının ülkemizin en büyük camiası olduğunu söyledi. K.Kaymaklı için engel ve zorlukların olmadığını, genç yönetim kurulu ile üyelerin tek yumruk olması durumunda zorlukların üstesinden gelebileceklerini açıklayan Dirgen kendisinin aday olmayı düşünmediği süreçte, Başkanlar Kurulunun sunduğu görevi kabul ettiğini söyledi.

 

Yönetim Kurulu açıklandı


Faaliyet ve mali raporların onaylanmasından sonra genel kurula tek aday olarak giren eski başkanlardan Ahmet Dirgen, üyelerden onay alarak K. Kaymaklı'nın yeni başkanı oldu.


Dirgen'in yönetim kurulunda şu isimler yer alıyor: Akay Aşina, Murat Sair, Fatih Öztürk, Fuat Meşe, Ertuğ Ağın, Halil Sarıkaya, Çağdal Atakan, Kemal Çakır, Avşar Kişmir, Ruşen Kişmir, Mehmet Can, Mehmet Mişon.

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2018, 11:13
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75