Kemal Şah Voleybol Akademi büyüyor

banner37

Kemal Şah Voleybol Akademi büyüyor
banner90
banner99

Ahmet OGAN

2016 yılında milli sporcu Kemal Şah tarafından kurularak faaliyetlerine başlayan Voleybol Akademi büyümeye devam ediyor. Gazimağusa’da kurulan ve ülkemizin başarılı milli voleybolcularımızdan Kemal Şah’ın eğitmenliğini yaptığı voleybol akademi genişlemeye başladı. Gazimağusa’da altyapı çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Kemal Şah Voleybol Akademi, yıldız sporcular yetiştirmeye devam ediyor.

Lefkoşa’da faaliyetlere başlıyor


banner134
Altyapı çalışmaları içerisinde büyüyen ve gelişen Kemal Şah Voleybol Akademi’de Gazimağusa’dan sonra Lefkoşa’da da antrenmanlara başlama kararı alındı. Haziran ayı içerisinde Lefkoşa’da çalışmalara resmen başlanacağını açıklayan Kemal Şah, sosyal medya hesaplarından da duyuruların yapıldığını belirterek, kayıtları almaya devam ettiklerini söyledi.

Hedef geniş kitlelere yaymak

  Voleybol Akademi olarak son yıllarda Gazimağusa bölgesinde düzenli bir şekilde devam etmekte olan voleybol çalışmalarının verimli geçtiğini belirten Kemal Şah, voleybolu sevdirmek ve daha geniş kitlelere yaymak için Lefkoşa bölgesinde de faaliyet göstermeyi amaçladıklarını söyledi. Ülkemize yeni gençler yetiştirmek, onlara sporu sevdirmek adına yola çıkacaklarını ifade eden Kemal Şah, Haziran ayından itibaren

çalışmalara başlayacaklarını belirtti. Şah, kendilerine katkı koyan KKTC Voleybol Federasyonu Başkanı Enver Kaya’ya da teşekkür etti.

Farklı görev ve başarılar


Mağusa Spor Akademisi voleybol altyapı takımları yıldız kız ve erkek takımları ile yeni kurulan ve bu

sezon ligde yer alacak olan büyük erkek takımında antrenörlük yapan Kemal Şah, KKTC’de şampiyonluklar yanında Türkiye Milli Takım forması ile Dünya ve Avrupa şampiyonalarında da başarılar elde etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75