Kempocular ortak antrenman yaptı

banner37

Kempocular ortak antrenman yaptı
banner90
banner8

Ahmet OGAN

KKTC Kempo Savunma Sporları Federasyonu’na üye olan 5 kulübün sporcuları ortak antrenman yaptı. İskele Doktor Fazıl Küçük Spor Salonu’nda Erdem Akademi Spor Derneği (Gazimağusa), Hilal Akademi Spor Derneği (Lefkoşa), Aziz Spor Derneği (Lefkoşa), Cyprus Bull Lions Spor Derneği (Lefkoşa), İngenç Akademi Spor Derneği’nden (İskele) oluşan beş kulübün yaklaşık 45 sporcunun katılımıyla ortak antrenman gerçekleştirdi.

banner134

KKTC Kempo Savunma Sporları Federasyon Başkanı Mehmet İngeç, antrenman öncesi kulüplere malzeme yardımında bulundu. Daha sonra beş üye kulüplerin sporcuları yapmış oldukları antrenman oldukça verimli geçerken, ortak yapılan antrenmanda hakem komitesi, teknik komite ve kulüp antrenörleri ile de bir toplantı gerçekleştirildi.

Hüseyin Merthan Çakırlı anılıyor


Kempo Savunma Sporları Federasyonu merhum Hüseyin Merthan Çakırlı’yı anıyor. Kempo Savunma Sporları Federasyonu tarafından düzenlenencek olan merhum Hüseyin Merthan Çakırlı Anı Şampiyonası 13 Haziran Pazar günü yapılacak. 9 üye kulübün katılacağı Hüseyin Merthan Çakırlı Anı Şampiyonası’nda semi Kempo ful, Kempo gramppling, Kempo selfdefence branşlarında yarışmalar yapılacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75