banner6

Kenan’dan erken veda!

banner37

Kenan’dan erken veda!
banner151 banner143

   Doğan Türk Birliği alt yapısında yetişen ve kariyeri boyunca sadece sarı-lacivertli formayı terleten 25 yaşındaki başarılı oyuncu Kenan Oshan, şok bir kararla futbolu bıraktığını açıkladı.

   Kenan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada yaşanılan olumsuz sürecin bu kararı almasında etkili olduğunu vurguladı. 

   Kenan’ın açıklaması şu şekilde:

   “Şu an bunu yazmayı, bu hislerde olmayı hiç istemezdim ama yaşadığım tüm süreç beni bu noktaya getirdi. Daha 5 yaşında armasına olan askımdan mücadele verdiğim antrenmanlarına gitmek için gün saydığım, o dönemler babam Caner Oshan kulübümüzün  A takım teknik direktörüyken beni antrenmanlara hava soğuk olduğundan hasta olmamam için götürmezken bu işe aşkımdan sevgimden dolayı arabasının bagajına saklanıp gittim. Oynamaya başladıktan sonra da bugüne kadar hiç bir şartta takımımı yalnız bırakmadım, gerek kanlı formayla gerek tek omuzla gerekse de sayısız iğne ile çıktığım maçlarda mücadelemi tam vücutmuş gibi vermeye çalıştım. Verdiğim bu mücadelenin haklı gururunu yaşıyorum. Tüm bunlardan sonra futbol kariyerimde en verimli olacağıma inandığım bu dönemde aşık olduğum Doğan Türk birliği armasına karşı rakip olmaya onur ve gururum müsaade etmeyeceği için futbol hayatımı sonlandırıyorum. Ben sadece Doğan Türk Birliği’nin Kenan’ı olarak anılmak istiyorum. Bu döneme kadar üzerimde emeği olan hocalarım Oğuz Aygın, Şener Ozdevrim, rahmetli Cenker Kaya, Afün Girgen ve Caner Oshan’a teşekkürü bir borç bilirim. Herkese onurlu ve gururlu bir hayat diliyorum.”

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2022, 11:14
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104