banner6

Kickboksculardan Tekçam'a ziyaret

banner37

Kickboksculardan  Tekçam'a ziyaret
banner151 banner143

   KKTC Kickboks ve Muaythai Federasyonu Yöneticileri ve Milli Sporcuları, T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı KKTC Koordinatörü Mithat Tekçam’a nezaket ziyaretinde bulundular.

   Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen ziyarette, Federasyon Başkanı Niyazi Demirel yaptığı konuşmada, 12-15 Mayıs 2022 tarihleri arasında, Türkiye’nin İstanbul şehrinde düzenlenen ve 52 ülkeden 3000’in üzerinde sporcunun katıldığı 7.Uluslararası Kickboks Dünya Kupasında, KKTC Kickboks Milli Takımının kendi bayrağı ile yarıştığını ve Şampiyonada 1 Gümüş, 2 Bronz madalya elde eden Milli Takım sporcularının ülkemizi gururlandırdığını söyledi. Ayrıca başarılarından dolayı T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı KKTC Koordinatörü Mithat Tekçam’ın kendilerini telefon ile arayarak kutladığını ve bunun kendilerini çok mutlu ettiğini, bu kapsamda bu nezaket ziyaretini gerçekleştirdiklerini belirtti.

   Böylesi başarıların ülke sporuna yön verenler tarafından takdir edilmesini ve maddi ve manevi destek beklediklerini de söyleyen Demirel, Mithat Tekçam’a şahsı ve Federasyonu adına ilgi ve alakaları için teşekkür etti.

   T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı KKTC Koordinatörü Mithat Tekçam, ziyarette yaptığı konuşmada, Federasyonu ve Milli Takım sporcularını başarılarından dolayı yeniden kutlayarak, başarılarının devamını diledi. 

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104