'Kimseye borcumuz yok'

banner37

MTG Başkanı Şükrü Şemmedi, maddi konularla ilgili eleştirilere yanıt verdi

banner87
'Kimseye borcumuz yok'
banner90
banner99

Ahmet ÖZYAŞAR

Mağusa Türk Gücü Başkanı Şükrü Şemmedi, basın toplantısı düzenleyerek son günlerde medyada yer alan futbolcularına alacaklarının ödenmemesi ile ilgili haberlere tepki gösterdi.

Şemmedi, futbolculara borçlarının olmadığını, peşinat ve maaşların ödemelerinin yapıldığını belirtti. "Ödemelerde önde bile gidiyoruz" diyen Şemmedi, futbolcuların alacaklarının sadece ikinci yarının başında kazanılan ilk 3 maçtaki primler olduğunu kaydetti.

 

"Transferden para kalmadı"

   Devre arasında takımdan başka takımlara transfer edilen futbolculardan 265 bin TL kazandıklarını, kadroya dahil ettikleri 6 futbolcuya ise bonservis, peşinat ve maaşları ile birlikte 270 bin TL ödeme yaptıklarını belirtti.

 

"Ödemeleri kendi cebimden yapıyorum"

   Kulübe maddi destek sağlayan sponsorun geri çekilmesi ile birlikte tek başına kaldığını ifade eden Şemmedi, kulüple ilgili tüm ödemeleri kendi cebinden verdiğini söyledi.

   Camianın da kulübe destek çıkmadığını ifade eden Şemmedi, kardeşi ve arkadaşlarından oluşan yönetimin dışında katkı yapılmadığını vurguladı.

   İkinci devreye iyi bir başlangıç yaptıklarını ve iyi sonuçlar aldıklarını belirten Şemmedi, yabancı oyuncularla sıkıntılarının olmadığını, takımın ligde kalacağına inandığını sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2017, 12:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108