banner6

Kıryağdı: Performansı arttıracağız

banner37

Genel klasmanı lider tamamlayan YDÜ’de Koç Halit Kıryağdı, play-off ve kupa için daha yoğun çalışacaklarına vurgu yaptı

Kıryağdı: Performansı arttıracağız
banner90
banner99

Şükrü BURAĞAN

Kıbrıs Vakıflar Bankası Basketbol Ligi’nde normal sezonu lider olarak tamamlamayı başaran Yakın Doğu Üniversitesi’nde (YDÜ) Koç Halit Kıryağdı, play-off’lar ve kupa için performanslarını arttıracakları açıklamasında bulundu.


Genç çalıştırıcı, zorlu bir sürecin ardından Koopspor’a karşı güzel bir final ile klasmanı lider tamamladıklarına işaret ederek, geniş kadrolarını en iyi şekilde kullandıklarına vurgu yaptı.

 

“Form düzeyimizi yükseltmek için yeterli süremiz var”


Kıryağdı, “Sezon başında uzun süreler alan ancak şu an sakatlıkları olan oyuncularımız olmasına rağmen son oynadığımız Koopspor maçını tüm oyuncuların yüksek motivasyonu ve çabasıyla kazanmayı başardık. Önümüzde yaralarımızı sarmak ve form düzeyimizi yükseltmek için yeterli bir süre var. Hem kupada hem de playoff’larda daha yüksek bir seviyede olacağımıza inanıyorum” dedi.

 

“Mapfree’ye çok saygı duyuyoruz”


Yarı finaldeki rakipleri Mapfree’ye çok saygı duyduklarını, artık bu saatten sonra hiçbir maçın kolay olmayacağını belirten Kıryağdı, klasmanda kazandıkları avantajı sonuna kadar kullanmak istediklerini sözlerine ekledi.

 

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2018, 11:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104