Kıyım erken başladı

banner37

Kıyım erken başladı
banner99

Can İPCİOĞLU

Pandemi nedeniyle futbola verilen bir sezonluk aranın ardından bu yıl eylül ayında başlayacak olan yeni sezon öncesinde AKSA Süper Lig’de teknik adam değişiklikleri erken başladı.


Girne Halk Evi, Yenicami, Küçük Kaymaklı, Göçmenköy ve Türk Ocağı’nda yeni sezon öncesinde teknik direktör değişiklikleri yaşandı.

banner134

GHE’de üç değişiklik


İlk olarak Girne Halk Evi’nde görevde olan Emre Perçinci’nin ayrılması sonrasında yerine getirilen Derviş Kolcu kısa bir süre bu kulüpte çalıştıktan sonra yaşadığı problemlerden dolayı görevinden ayrıldı.


Kolcu’nun yerine bu kez Girne Halk Evi yönetimi Bülent Aytaç’ı göreve getirerek, 3. teknik adam değişikliğini gerçekleştirmiş oldu.

Bayraktar gitti, Çerkez geldi


Bu sezon Süper Kupa finalinde Mağusa Türk Gücü ile sezon öncesi karşılaşacak olan Yenicami’de sezon hazırlıklarına Özgü Bayraktar ile başlayan siyah-beyazlılarda yönetim ile teknik adam arasında yaşanan anlaşmazlık nedeniyle değişikliğe gidildi.


Çağan Çerkez ile anlaşan Yenicami, sezona bu teknik adam ile hazırlanıyor.

Göksun’un yerine Kolcu


Başkent ekiplerinden Küçük Kaymaklı’da Niyazi Göksun dönemi sezon başlamadan tamamlandı. Göksun’un yerine ise Derviş Kolcu getirildi.

Sermaye, görevi bıraktı


Yine başkent ekiplerinden Göçmenköy’de Hakan Sermaye, yönetimle yaşadığı ekonomik ve disiplin konularındaki görüş ayrılıkları nedeniyle görevi bırakmak durumunda kaldı. Sermaye’nin yerine gelecek teknik adam önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

Bolkan, görevi devralmıştı


Girne’nin köklü ekiplerinden Türk Ocağı’nda ise oynanan sezonda takımın başında olan Ahmet Dedekorkut’un yerine ise bu sezon Mehmet Bolkan getirilmişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88