KKTC’nin kuruluşu için kırdılar

banner37

Taekwondo Karate Judo Aikido Federasyonu tarafından KKTC’nin kuruluş yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde etkinlik düzenlendi

KKTC’nin kuruluşu için kırdılar
banner99

KKTC’nin 37 Kuruluş yıldönümü anısına yapılan Taekwondo Karate Budo Kırış Müsabakaları Avrasya Taekwondo Merkezi’nde büyük bir coşku ve alkışlar ile kutlandı. El kırışlarında Yumruk (Çirigi) ve El yanı (sudo) ile kırış yapılırken Ayak Kırışlarında Kroşe Tekme (Tolyaçagi) Ön tekme (Apçagi) yan Tekme (Yopçagi) Kırışları gerçekleşti

BAYANLAR TAEKWONDO KARATE BUDO KIRIŞ YARIŞMALARI SONUÇLARI

1.Kategori:            1.Pınar Akarpınar 2.Ana Tüysüz                      3.Didem Yener

2.Kategori:            1. Ceyda Uçaner                  2.Sevilay Ay                        3.Nihan Kalpak

3.Kategori:            1. Elena Pakhomova            2.Tülin Sırma                        3.Dilek Hastan

4.Kategori:            1. Hatice Alyanak                2.Esma Özbiçen                   3.Tuğba Şeker

5.Kategori:            1. Rabia Tarım                      2.Gülnaz Edalı                      3.Gülcan Abdullah

6.Kategori:            1. Togzhan Birzankyzy       2.Gizem Gürpınar  3.Betül Yener

7.Kategori:            1. Hande Erşahinoğlu         2.Pınar Karasay                   3.Gülizar Yılmaz

8.Kategori:            1. Melissa Erarslan              2.Beliz Kızıltaş                      3.Sevda Uçar

9.Kategori:            1. Duru Su Yenice               2.Öncel Alyanak                  3.Melis Tanlı

ERKEKLER TAEKWONDO KARATE BUDO KIRIŞ YARIŞMALARI SONUÇLARI

1.Kategori:            1.Ramadan Gökbilen           2.Taner Kara                        3.Zeynel Yıldırım

2.Kategori:            1.Dmitry Gordeev                2.Şakir Yağızsoy                  3.Mahmut Colayır

3.Kategori:            1.Mehmet Güzelmansur      2.Arda Aslan Öztürk           3.Sinan Kara

4.Kategori:            1.Kerim Karpuz                    2.Ahmet Faruk Kocabaş    3.Bahadır Boz

5.Kategori:            1.Ramadan Alaçam             2.D.Karamahmutoğlu          3.İbrahim Keser

6.Kategori:            1.Halil Bildik                         2.Yunus Alaçam                  3.Mürsel Ak

7.Kategori:            1.İbrahim Demir                   2.Agit Yenice                       3.Kuzey Boztaş

8.Kategori:            1.Özkay Ramiz                      2.Şakir Atınç Yağızsoy       3.Sinan Tüfekçi

9.Kategori:            1.Nazım Efe Hamurcu          2.Kamil Umut Demir            3.Akın Gürsel

10.Kategori:          1.Emirhan Edalı                    2.Çınar Karasay                   3.Hakan Şener

11.Kategori:          1.Daniel Korshonov           2.Fedor Fedorov                  3.Ahmet Tepe

12.Kategori:          1.Devut Jorayev                  2.Kandımbek Yusupov       3.Mikhail Memedov

13.Kategori:          1.Farhat Jorayev                  2.Mehmet Kıran                   3.Hüseyin Kızıltaş

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75