Klasik Otomobil Derneği'nden anlamlı proje

banner37

Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneği (KTKOD),2018 sezonunu tamamlamasının ardından Yönetim Kurulu çalışmalarına devam ediyor

Klasik Otomobil Derneği'nden anlamlı proje
banner8

KTKOD’ye ait ve kısa zaman sonra dördüncü sayısı yayınlanacak olan ülkemizin ilk ve tek klasik otomobil dergisi 'Tomofil' , artık bambaşka amaçlara hizmet edecek.

Hastane odası yenilenecek

Bu sayı ile bir gelenek başlatan dernek 'bir dergi bir oda' sloganı kapsamında başlayacak olan proje ile, dergiden elde edilecek olan reklam gelirleri ile ülkemizdeki bakıma muhtaç hastane odalarını restore ederek, daha sağlıklı daha hijyenik ortamda hastaların tedavi edilmelerini sağlayacak.


Dernek bu proje ile tüm sivil toplum örgütlerine örnek olacak bir işe imza attı. İlk olarak da Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Hastanesindeki Kulak Burun Boğaz (KBB) bölümündeki çocuk odasını restore edilmesi için çalışmalar başlatıldı. Bu kapsamda Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Bülent Dizadarlı ile dernek Başkanı Burçin Aliusta, işbirliği için el sıkıştı.

 

Aliusta: “Bir Dergi Bir Oda” sloganıyla yola çıktık


Dernek Başkanı Burçin Aliusta görüşme sonrası bir açıklama yaparak, bu sene dördüncü sayısı yayımlanan ‘Tomofil’ dergisinin daha kalıcı işlere imza atmasını istedikleri için yönetim kurulu olarak “Bir Dergi Bir Oda” sloganıyla yola çıktıklarını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2019, 11:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner108