Klasikler yola çıkıyor

banner37

Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneği (KTKOD), Koronavirüs salgını nedeniyle yarıda kalan 2020 klasik otomobil faaliyet sezonunu tamamlamak için düğmeye bastı

Klasikler yola çıkıyor
banner8

Altı farklı organizasyon planlayan dernek, 2020 Klasik Otomobil Ralli Şampiyonası’nı bu yıl şampiyona düzeninde yapılmadan tamamlayacak. Koronavirüs tedbirleri nedeniyle 5 faaliyetini gerçekleştiremeyen dernek, etkinliklerine yaz faaliyetleri kapsamında 27 Haziran’da Cyprus Wireless Klasik Otomobil Festivali ve Slalom Yarışı’yla başlayacak.

banner134

KTKOD Başkanı Burçin Aliusta, üyelerden ve klasik severlerden gelen yoğun talep üzerine 2020 sezonunu çeşitli faaliyetlerle, hijyen ve sağlık kurallarına uyarak tamamlama kararı aldıklarını belirterek planlanan organizasyonların ülkemizdeki vaka gelişmelerine göre değişiklik gösterebileceğini söyledi.


Aliusta, 2020 yılında 6 organizasyon yapma kararı aldıklarını belirtti. İki yarıştan oluşacak ve ilki 27 Haziran’da olacak Cyprus Wireless Klasik Otomobil Festivali ve Slalom Yarış organizasyonunun ardından, Klasik Otomobil Hazine Avcılığı ile 3. Klasik Otomobil Rallisi yapılacağını ifade eden Aliusta, dört ayda gerçekleştirilecek 6 organizasyonun ekim ayında tamamlanmasının planlandığını belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75