banner6

Klasikler yollara çıkıyor

banner37

Klasikler yollara çıkıyor
banner150 banner151 banner143

Çağın ÖZILGAZ


Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneği’nin (KTKOD) 2022 yılı etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Yılın ilk etkinliği olan "Tekerlekler Cirilensin" faaliyetini çok yüksek katılım ile tamamlayan dernek, yine yılın ilk rallisi olan ve geleneksel hale gelen "7.Cahit Necipoğlu Klasik Otomobil Rallisi"ni 17 Nisan Pazar günü gerçekleştiriyor.


Katılımın yine yüksek olmasının beklenildiği ralli Demirhan bölgesinde bulunan Cahit Necipoğlu Elite mağazasının önünden saat 10.30'da start alacak. Ekipler çeşitli sabit hız testlerini ve izaz ikram noktalarını geçtikten sonra Lefkoşa Sanayi bölgesinde bulunan Cahit Necipoğlu Müzesi’nde finiş görerek yarışı tamamlayacak.

Startı başkan verecek


Her yıl Cahit Necipoğlu Ltd. Şirket Direktörü olarak rallinin başlangıcını yapan Gökhan Necipoğlu, bu kez 2022 Halil Falyalı Klasik Otomobil Ralli Şampiyonası’nın ilk rallisinde KTKOD başkanı olarak start verecek. Dernekten yapılan açıklamaya göre “Havaların da ısınması ile katılımcıların da keyifli anlar ve paylaşımlar yapacağı, finiş noktasındaki Cahit Necipoğlu Müzesi’nin de gezilebileceği ralliye tüm klasik araba sahipleri ve klasik severler davetlidir.” denildi.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110