banner6

'Koop'ta hedef tektir'

banner37

Hazırlıklarını sürdüren Koopspor’da antrenör Emrah Güven, kendilerinin her zaman ve her şartta şampiyonluk için parkeye çıktıklarını açıkladı

'Koop'ta hedef tektir'
banner151 banner143

Basketbol Büyük Erkekler Ligi’nin son şampiyonu Koopspor, yeni sezon çalışmalarını sürdürüyor. 10 Eylül itibarı ile idmanlara başlayan ve temposunu arttıran Lefkoşa ekibi, 2 de hazırlık maçı yaparak, sistemini geliştirmeye çalıştı.

“Osman ve Burhan katıldı, İrfan ayrıldı”

Çalışmalardan memnun olduğunu ve 3 yabancıları ile çalıştıklarını aktaran Koopspor’un genç antrenörü Emrah Güven, yeni transfer Osman Barışsever ile yeniden aralarına katılan Burhan Kırmızı’nın katılımı ile daha da güçlendiklerini, basketbolu bıraktığını açıklayan İrfan Tunçalp’ı ise geri dönüş için ikna edemediklerini belirtti.

“Kambala’nın maliyeti neredeyse bütçemize denk”

 Tüm takımların bu yıl güçlü ve dirençli bir görüntü çizdiğini, YDÜ’nün transfer ettiği Kambala’nın maliyetinin kendilerinin neredeyse bütçesi kadar olduğuna işaret eden Güven, bu tip durumların kendilerinin şampiyonluk hedefini değiştirmediğini, Koopspor’da hedefin her zaman tek olduğunu ve değişmediğini açıkladı.

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2016, 09:35
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104