banner6

Kriteryum’un en hızlısı Emre Kaplan

banner37

Kriteryum’un en hızlısı Emre Kaplan
banner151 banner143

Kıbrıs Türk Bisiklet Federasyonu (KTBF) 2022 faaliyet takviminde yer alan Kriteryum Yarışı, hafta sonu Noyanlar ana sponsorluğunda İskele Long Beach bölgesinde yapıldı.


2 kilometrelik parkurda 20 tur üzerinden toplamda 40 kilometrelik mesafede yapılan yarış 6 kategoride gerçekleşti.


Yarışta en iyi zamanı Yıldız Erkek A kategorisinde mücadele eden Emre Kaplan,57:56.220’lik derecesiyle elde ederken ikinci en iyi dereceye59:06.600 ile Büyük Erkek kategorisindeki Erkan Güngör, üçüncü en iyi dereceye de59:07.203 ile yine Yıldız A kategorisindeki Kerem Pekmez ulaştı.


Kategorilere göre Büyük Erkek’te Erkan Güngör (Kastamonu APBT), HİB 1 Erkek’te Celal Gülersoy (The Bike Academy), Master 1 Erkek’te Ersan Serinyürek (Velo Cypri), Master 1 Kadın’da Gönül Özkan (Ferdi), Master 2 Erkek’te Ali Sükan (Velo Cypri) ve Yıldız Erkek A’da Emre Kaplan (The Bike Academy) birinci oldu.


Yarışın tamamlanmasının ardından yapılan ödül töreninde dereceye girenlere ödülleri Kıbrıs Türk Bisiklet Federasyonu yetkilileri tarafından takdim edildi.

Sonuçlar:

Büyük Erkek

Bisikletçi  Derece  Takımı

1.Erkan Güngör  59:06.600  Kastamonu APBT

2.Hüseyin İlker Erçen  59:07.353  Ferdi

3.Hamed Paseban  59:07.362  Velo Cypri

4.Cemal Özulu  1:00:33.718  Ares

5.Okan Yücel  1:01:25.735  Ferdi

6.Altan Yavuz  1:01:27.336  Velo Cypri

DNF.Reşat Sarp  -  Velo Cypri

DNS.Ahmet T.İskender  -  Velo Cypri

HİB 1 Erkek

Bisikletçi  Derece  Takımı

1.Celal Gülersoy  1:01:48.388  T.Bike Academy

DNS.Ahmet Ersoy  -  Garaduman Team

DNS.Ceyhun Ketenoğlu  -  HİB

Master 1 Erkek

Bisikletçi  Derece  Takımı

1.Ersan Serinyürek  1:01:24.969  Velo Cypri

2.Edis Bağzıbağlı  1:01:25.139  Ares

3.Kemal Palaz  1:01:25.205  BSD

4.İlhan Boyoğlu  1:01:25.393  Ares

5.Mehmet Kaffaoğlu  1:01:26.185  T.Bike Academy

6.Mehmet Sevinç  1:01:26.751  BSD

7.Kamil Pehlivanoğlu  1:01:26.985  Tüfekçi S.Club

8.Eral Aşina  1:01:29.890  Velo Cypri

DNF.Şevket Türel  52:10.383  Ferdi

DNS.Mustafa Katip  -  T.Bike Academy

Master 1 Kadın

Bisikletçi  Derece  Takımı

1.Gönül Özkan  1:01:56.520
Ferdi

Master 2 Erkek

Bisikletçi  Derece  Takımı

1.Ali Sükan  1:01:24.972  Velo Cypri

2.Mehmet Beyaz  1:01:26.513  NHG

3.Ersan Karayeğen  1:01:27.157  NHG

DNF.Kalender Çelebçi  -  Velo Cypri

Yıldız Erkek A

Bisikletçi  Derece  Takımı

1.Emre Kaplan  57:56.220  T.Bike Academy

2.Kerem Pekmez  59:07.203  Velo Cypri

3.Enes Tekkanat  59:11.323  Ferdi

4.Arcan Kuzhan  1:01:25.792  Velo Cypri

5.Ege Erülkü  1:01:25.830  T.Bike Academy

DNF.Mustafa Çavuş  -  T.Bike Academy

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104