banner6

Kulüpler Birliği Başkanı Aytaç Karavezirler, açıklamalarda bulundu

banner37

Kulüpler Birliği Başkanı Aytaç Karavezirler, açıklamalarda bulundu
banner150 banner151 banner143

Kulüpler Birliği Başkanı Aytaç Karavezirler, futbol sahalarında başkanlara yönelik yapılan seviyesiz ve çirkin saldırıları hayretler içerisinde takip ettiklerini söyledi.
Karavezirler, Kulüpler Birliği olarak bu durumdan çok rahatsız olduklarını ve başkanların bu tür saldırıları kesinlikle hak etmediklerini ifade etti.

Karavezirler: Bu durumdan çok rahatsızız
Karavezirler açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Son 2-3 haftadır sahalarımızda başkanlara yönelik yapılan seviyesiz ve çirkin saldırıları hayretler içerisinde takip etmekteyiz. Biz Kulüpler Birliği olarak bu durumdan çok rahatsızız. Kulüp Başkanlarımızın bu tür saldırıları kesinlikle hak etmediklerine ve yıllardır farklı renklerdeki kulüpler olarak amacımız KTFF çatısı altında ülke futbolunu, gençleri bir arada tutarak onları kötü alışkanlıklardan uzak tutmak olduğunu unutmadan herkesi sağ duyulu olmaya davet ediyoruz.

“Bu tür olayların takipçisi olacağız”
Sebebi her ne isterse olsun hiçbir başkan veya yönetici arkadaşımız bu şekilde bir muameleyi hak etmez. Bizler Kulüpler Birliği olarak bu gibi durumların her zaman karşısında olacağımızı ve bu tür olayların takipçisi olacağımızı tüm spor kamuoyunun bilmesini isteriz. Futbol Federasyonu, kulüpler, yöneticiler, hakemler, futbolcular, antrenörler ve spor yazarları olarak hepimiz aynı gemideyiz. Tüm paydaşlarımızın ortak gayesi ülke futbolunun iyi yerlere gelmesi ve toplumumuzu sporla, futbolla buluşturmaktır. Bu bağlamda bu tür olayların tekrardan yaşanmamasını diler, kulüplerimizi ve camiamızı sükunete davet ederiz.”

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110