Kulüpler Birliği’nden Sertoğlu'na ziyaret

banner37

Kulüpler Birliği’nden Sertoğlu'na ziyaret
banner99

Kulüpler Birliği’nde başkanlığa seçilen Aytaç Karavezirler ve yönetim kurulu üyeleri, Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) Başkanı Hasan Sertoğlu’nu ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette 2021-2022 futbol sezonu ile ilgili fikir alışverişi yapıldı.

Sertoğlu: Kulüplerin ayakta durması için var gücümüzle çalışacağız”

banner134

Ziyarette konuşan KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu, ülkenin zorlu bir dönemden geçtiğini ve bundan futbol ailesinin de etkilendiğini söyledi. Amaçlarının kulüpleri güçlü ve ayakta tutmak olduğunun altını çizen Sertoğlu, “Futbol kulüpleri bu ülkenin her alanına hizmet eden önemli bir unsurdur. KTFF olarak kulüplerin ayakta durması için var gücümüzle çalışacağız. Kulüpler ayakta durursa, gençlik de ayakta durur” dedi.

Karavezirler: Federasyonumuz ile birlikte yürüyeceğiz”


Kulüpler Birliği Başkanı Aytaç Karavezirler de ilk resmi ziyareti KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu’na gerçekleştirdiklerini, Sertoğlu’nun yıllardır kulüplerin varlığı konusunda önemli emekleri olduğunu söyledi. Yeni dönemi ile ilgili olarak Sertoğlu’nu tebrik eden Karavezirler, “Futbol büyük bir ailedir. Biz daima federasyonumuz ile birlikte yürüyeceğiz ve ülke futbolu için elimizden gelen her şeyi yapmaya gayret göstereceğiz.” dedi.


Ziyarette Kulüpler Birliği Başkanı Aytaç Karavezirler’e yönetim kurulunda yer alan MTG Başkanı Koral Bozkurt, DTB Başkanı Bayar Piskobulu, M.A.Yeşilova Başkanı Redif Nurel, K.Kaymaklı Başkanı Akay Aşina, BÜY yöneticisi Mehmet Kadri, Çetinkaya Başkanı Ceran Tunalı ve İncirli Başkanı Derviş Hulusioğlu eşlik etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75