Kuşçu: Futbolun önemini daha iyi anladım

banner37

Ülkemizin gelecek vadeden kadın hakemlerinden Cebriye Kuşçu, Koronavirüs salgını nedeniyle bir süreden beridir duran futbolumuzla ilgili görüşlerini açıkladı

banner87
Kuşçu: Futbolun önemini daha iyi anladım
banner90
banner99

Serhan KABLAN


Kuşçu, zor bir sürecin içerisinde olduğumuzu, salgın nedeniyle uzun bir süredir evde kalmalarına rağmen bireysel olarak çalışmalarını sürdürdüklerini dile getirdi.

“Bu süreçte sporun önemini bir kez daha anladım”


Hakemliğin yanında atletizmle de uğraşan ve spordan ilk kez bu kadar uzak kaldığını ifade eden Kuşçu, “bu süreçte sporun ve futbolun benim için önemini bir kez daha anladım” dedi.


Kendi imkanları dahilinde şu an evde çalışmak zorunda kaldıklarını, zaman zaman bir birlerine de yardımcı olduklarını söyleyen Kuçşu, gerek kural kitabı okuyarak, gerekse de videolar izleyerek pozisyon analizleri yaptığını vurguladı.

“Beslenmeme çok dikkat ediyorum”


Futbola geri dönmemiz durumunda verilecek antrenman sürecinde kısa sürede eski formlarına döneceklerine inandığını söyleyen Kuşçu, bunun yanında beslenmesine de çok dikkat ettiğinin altını çizdi.


Kuşçu, “Umarım bu süreç herkes açısından sağlıklı bir şekilde biter ve her şey eskiye döner” diyerek sözlerini sonlandırdı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75