KYOFF Şampiyonlar Balosu yapıldı

banner37

Uzun ve zorlu bir sezonun ardından Kyrenia Offroad Derneği, düzenlediği gece ile Offroad Ralli-Raid ve Offroad Ralli-Sprint şampiyonalarında dereceye giren sporcularını onurlandırdı

banner87
KYOFF Şampiyonlar Balosu yapıldı
banner90
banner99

Geçtiğimiz Cumartesi günü Kyrenia Offroad Derneği’nin şampiyonlar balosu vardı. 2019 sezonunda KYOFF’un organize ettiği 2 şampiyonanın ödülleri verildi. Girne’de bulunan Lord Palace Hotel’de yapılan ödül töreni hem görkemli hem de eğlenceli geçti. Bir çok sporcunun ve sponsor firma yetkilisinin katıldığı gecede protokol masasında da önemli isimler vardı. Başbakan Ersin Tatar, Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu Başkanı Hasan Karaokçu, Girne Belediye Başkanı NidaiGüngördü, Tatlısu Belediye Başkanı Ahmet Hayri Orçan ödül törenine katılan isimlerdi. Gece de Offroad Ralli-Raid Şampiyonası, ralli şampiyonları Musa Ersoy-Ramadan Kıral ikilisi, raid pilotlar şampiyonu Mustafa Fırat Gümüş, raid co-pilotlar şampiyonu Yakup Yücel, Macera şampiyonları Iraz Tuğberk-Özmert Ersin ikilisi, Ralli Takımlar Şampiyonu Zubi Racing Team, Raid Takımlar Şampiyonu Hüdan Racing Team, Macera Takımlar Şampiyonu Polaris Racing Team, Offroad Ralli-Sprint Şampiyonası, Otomobil genel klasman şampiyonları Ahmet Baştaş-Doğa Koyuncu ikilisi, SSV Şampiyonları Edim Macila-Güner Şevketoğlu ikilisi, Sprint Şampiyonası Takımlar Şampiyonu SRC Racing Team ve sınıflarda dereceye girenler kupalarını aldı. Sporcular törenin ardından canlı müzikle eğlenceli dakikalar yaşadılar ve evlerindeki en özel köşelerine başarı kupalarını götürmenin mutluluğunu yaşadılar.

Devamı KIBRIS Ekran Eki’nde…

Neler oldu?

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu 2019 Gala Gecesi geçtiğimiz Cumartesi akşamı İstanbul’da Emek Sahnesi’nde gerçekleştirildi. Otomobil sporlarının 2019 sezonunda branşlarında dereceye giren sporcu ve takımların ödüllerinin dağıtıldığı törende Türkiye Drift Şampiyonu, Kıbrıslı sporcu İbrahim Yücebaş kupasını aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108