banner6

LAÜ'den Doğukan bombası

banner37

Doğukan Demirman, sürpriz bir adım ile Lefke ekibine transfer oldu

LAÜ'den Doğukan bombası
banner150 banner151 banner143

Şükrü BURAĞAN

Yeni sezonda şampiyonluk hedefi koyan Lefke Avrupa Üniversitesi, Koopspor’un yıldızı Doğukan Demirman’ı kadrosuna kattı. YDÜ’nün de bir süre ilgilendiği 22 yaşındaki oyuncu ile her konuda anlaşan LAÜ yönetimi, Doğukan’ı kadrosuna kattı.

Anlaşma gereği futbol oynamayacak

   Spor Koordinatörü Hasan Leyla İçer ve antrenör Arkan Arşehit’in de hazır bulunduğu imza törenine katılan Doğukan, yeni takımında giyeceği 7 numaralı formayı giydi. Anlaşma gereği futbol oynamayacağı açıklanan Doğukan’ın LAÜ’de profesyonel düzeyde basketbol oynayacağı ifade edildi.

 

“Hedefleri olan bir takıma geldim”

   Doğukan, LAÜ ile anlaşmaktan ötürü memnun olduğunu ifade ederek, tek düşüncesinin yeni takımında başarılar kazanmak olduğunu söyledi. Doğukan, “Profesyonel düşünmek için geldim, sadece basketbolu düşüneceğim. İlerisi için hedeflerim var, kendimi daha da geliştirmek istiyorum. Sadece bir yöne odaklanacağım ve en üst seviyeyi yakalamak için çabalayacağım.” dedi.

 

“Arşehit ile çalışmak bir avantaj”

   LAÜ’nün kendisine çok uygun bir takım olduğunu, Antrenör Arkan Arşehit’in de büyük avantaj olduğunu belirten Doğukan, “hedef şampiyonluk” dedi. Doğukan sözlerinin sonunda “Koopspor’da 3 yıl görev aldım ve 1 şampiyonluk yaşadım. Güzel bağlar ve dostluklar kurdum. Güzel duygularla ayrılıyorum. Herkese katkısı için teşekkür ederim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2017, 09:39
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110