Lefke’de ilk taklalar atıldı

banner37

Lefke’de ilk taklalar atıldı
banner90
banner8

Lefke Belediyesi ve KKTC Cimnastik Federasyonu işbirliğinde Lefke’de cimnastik faaliyetleri resmen başlarken, ilk taklalar da atılmış oldu.

Görsel şov


”Cittaslow Lefke Dans ve Cimnastik Okulu” resmi açılışı ve ilk gösterisi, Lefke’de Vasıf Palas binasında Lefke Belediye Başkanı Aziz Kaya, Cimnastik Federasyonu Başkanı Hasan Sapmazoğlu ve Eğitmen Çise Mevlit tarafından açıldı. Lefkeliler ve Lefkoşa’dan gelen konuklar açılışa büyük ilgi gösterdiler. Açılışta Lefkoşa Cimnastik Kulübü, Ada Cimnastik Kulübü, Sergan Özbay Dans ve Cimnastik Kulübü ve Orta Doğu Spor Kulübü cimnastikçileri gösteriler sundular.

Kaya “Spora evet diyoruz”


banner134
Lefke Belediye Başkanı Aziz Kaya açılışta KKTC Cimnastik Federasyonu tarafından gelen talep üzerine bölge gençlerinin ve insanlarının spor yapabilmeleri için hemen evet dediklerini belirterek, açılışı yapılan merkezde emeği geçen herkese ve federasyon yetkililerine teşekkür etti.

Sapsızoğlu “Mutlu olduk”


Hasan Sapsızoğlu “Cimnastik sporumuzu ülke geneline yaymak için çıktığımız bu yolda Lefke bölgemizdeki çocuklarımıza ulaşabilmenin mutluluğunu yaşarken güzel adamızın her bölgesine taklaların atılması bizleri inanılmaz motive ediyor. Lefke bölgemizde bu güzelliğin oluşmasına katkı koyan başta Lefke Belediye başkanı Aziz Kaya, Haluk Giray ve Çise Mevlit’e çok teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75