'LGD Sporfest'e başvurular bugün sona eriyor

banner37

Lefkoşa Gençlik Derneği’nin düzenleyeceği festivalde, çim hentbol, masa tenisi, tenis, streetball ve karışık voleybol olmak üzere 5 farklı branşta yarışlar düzenlenecek

banner87
'LGD Sporfest'e başvurular bugün sona eriyor
banner90
banner99

Ediz PİRHAN

Lefkoşa Gençlik Derneği, Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu, Gençlik Dairesi ve Spor Dairesi ile işbirliğinde düzenleyeceği “LGD Spor Fest”, 29 Temmuz-4 Ağustos tarihleri arasında yapılacak.

Atatürk Spor Kompleksi’nde yer alacak ve finalde Türkiye’nin sevilen gruplarından TNK konseri yer alacak.

Festival, Çim Hentbol, Masa Tenisi, Tenis, Streetball ve Karışık Voleybol olmak üzere 5 farklı branşa ev sahipliği yapacak. LGD Sporfest’e 12 ile 30 yaş aralığındaki kişiler katılabilecek. Festivale katılım için son başvuru bugün.

TNK grubu 4 Ağustos’ta Atatürk Spor Kompleksi okçuluk alanında sahne alacak.

Biletlere All the Perks Yenişehir bayisinden, katılım formları ve etkinlik programına ise Lefkoşa Gençlik Derneği sosyal medya hesaplarından ulaşılabilecek.

Lefkoşa Gençlik Derneği, Kıbrıs gençliğinin ayrım tanımaz özgünlüğünü vurgulamak, hür, bağımsız, enteraktif ve sistematik vurgulardan uzak bir düşünce bütünlüğü oluşturmak hedefiyle çalışıyor.

Tarihi uzantıların yokluk ve varlığı aleyhine, gençliğin varlığının bitmeksizin tekerrürünü vurgulamak için kurulan dernek, gençlerin tekliğini ve birleşimini sosyal açıdan da konu alıyor.

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2018, 10:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108