banner6

Lige hazır gireceğiz

banner37

Mormenekşe Teknik Direktörü Kılıçali Kahraman takımın son durumuyla ilgili bilgiler aktardı

Lige hazır gireceğiz
banner90
banner99

Aziz AZİZOĞLU

K-Pet Süper Lig ekiplerinden Mormenekşe’de yeni sezon hazırlıkları tüm hızıyla devam ederken, teknik direktör Kılıçali Kahraman, takım olarak yeni sezon hazırlıklarına geç başlamalarından ötürü henüz hazır durumda olmadıklarını ancak ligin ilk haftasına kadar takımın hazır duruma geleceğini söyledi.

“İyi çalışıyoruz”

Oyuncularının gösterdiği performanstan memnun olduğunu dile getiren Kahraman, çok sıkı ve iyi bir biçimde çalışmaya devam ettiklerini, yönetimin kendilerine sağladığı kamp fırsatını da gayet iyi değerlendirerek çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini anlattı.

“Sakatlıklar can sıkıyor”

Takımda çok sayıda sakat oyuncu bulunduğunu aktaran Kahraman, bunun kendilerini sıkıntıya soktuğunu ve sezon öncesi tedirgin ettiğini belirterek Mehmet Fuat, Yusuf Beyazi, Fetin, Fevzi ve Nazım’ın sakatlıklarının sürdüğünü açıkladı.

“Yabancılar tamam”

   Yabancı oyuncu konusunda fazla maceraya girmediklerini de söyleyen Kahraman, mevcut oyuncuları David ve Nana ile yola devam ettiklerini, üçüncü yabancı oyuncu haklarını ise Dumlupınar’ın denemeye aldığı ancak almaktan vazgeçtiği Nduka ile doldurduklarını söyledi. Köylünün takıma sahip çıktığını da anlatan Kahraman, geçen yıl takımda oynayan 9 oyuncunun ayrıldığını ve yeni bir takım kurarak lige hazırlandıklarını sözlerine ekledi.

 

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2016, 12:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104