Lions Kulüpleri spor şenliği düzenliyor

banner37

Mağusa Kale Lions Kulübü, spor şenliği dostluk turnuvası düzenliyor. Mağusa Kale Lions Kulübü, İskele Sahil Lions Kulübü, 100.Yıl Mehmetçik Karpaz Lions Derneği işbirliğinde beşinci kez düzenlenecek olan spor şenliği U10 dostluk turnuvası ile ilgili bilgiler Gazimağusa Eziç’te yapılan basın toplantısında açıklandı

Lions Kulüpleri spor şenliği düzenliyor
banner90
banner99

Ahmet OGAN


Lions kulüplerinden işbirliği


Mağusa Kale Lions Kulübü tarafından düzenlenen İskele Sahil Lions Kulübü ile 100.Yıl Mehmetçik Karpaz Lions Derneği işbirliğinde organize edilecek olan spor şenliği dostluk turnuvası ile ilgili düzenlenen toplantıya üç Lions kulüplerinin başkanları Ln. Nuray Emirzadeoğluları, Ln. Oya Şahsuvar, Ln. Eldem Sağlamer, Mağusa Kale Lions Kulübü ilk Başkanı Sn. Dr. Suna Hasipoğlu, Onur Kurulu Başkanı Sn. Ln. Şansel Soyel, Mağusa Kale Lions Kulübü üyesi Kuzey Kıbrıs Lions Kulüpleri Başkanı Sn. Ln. Tuna Karatepe, Kurucu Federasyon Başkanı Federasyon Danışmanı Sn. Ln. Seray Gürün ve yöneticileri, organizasyona katılan takımlardan Mağusa Türk Gücü, Dumlupınar, Dörtyol yetkilileri ile basın mensupları katıldı.

4 takım yer alacak


Spor Şenliği U10 dostluk turnuvası ile ilgili organizasyon direktörü Okan Erdoğdu tarafından teknik toplantıda bilgi verilerek kura çekimi sonrası eşleşmeler de belli oldu. 20 Ağustos Perşembe akşamı 18.00-20.00 saatleri arasında Gazimağusa Karakol İlkokulu halı sahasında yapılacak 5. geleneksel minikler halı saha Spor Şenliği U10 dostluk turnuvasında Mağusa Türk Gücü, Yonpaş Dumlupınar, Dörtyol ve 1461 İskele Trabzon yer alıyor. Organizasyon tüm takımlar şampiyon sloganı ile gerçekleştirilecek.

Yapılan organizasyonlar


Mağusa Kale Lions Kulübü, Lions Dünya Gençler Spor etkinliklerini 2017 yılında ülkemizde Gazimağusa’da Futbol Şenliği, Tenis, Streetball branşlarıyla ses getirirken, 2018 yılında minikler halı saha spor şenliğini, geleneksel hale getirilen ve 4. Kez düzenlenen spor şenliği dostluk turnuvası, 5.kez düzenlenecek.

banner134
Program

20 Ağustos Perşembe

1.Maçlar

Saat 18:00-18:15  Dörtyol-1461 İskele Trabzon

Saat 18:15-18:30  Mağusa Türk Gücü-Yonpaş Dumlupınar

2.Maçlar

Saat 18:30-18:45  1461 İskele Trabzon-Mağusa Türk Gücü

Saat 18:45-19:00
Yonpaş Dumlupınar-Dörtyol

3.Maçlar

Saat 19:00-19:15  Dörtyol-Mağusa Türk Gücü

Saat 19:15-19:30  Yonpaş Dumlupınar-1461 İskele Trabzon

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75