Lions kulüplerinin spor şenliği

banner37

Mağusa Kale Lions Kulübü tarafından düzenlenen İskele Sahil Lions Kulübü ile 100.yıl Mehmetçik Karpaz Lions Derneği işbirliğinde organize edilen Spor şenliği U10 dostluk turnuvası yapıldı. Beşinci kez düzenlenen spor şenliği U10 turnuvasında Mağusa Türk Gücü, Yonpaş Dumlupınar, Dörtyol, 1461 İskele Trabzon takımları yer aldı.

Lions kulüplerinin spor şenliği
banner90
banner99

Ahmet OGAN

Seyir Zevki Yüksek Maçlar Oynandı


Mağusa Kale Lions Kulübü tarafından düzenlenen İskele Sahil Lions Kulübü ile 100.yıl Mehmetçik Karpaz Lions Derneği işbirliğinde organize edilen şenlik Gazimağusa Karakol İlkokulu halı sahasında oynandı. Futbol Federasyonuna bağlı Cenk Aras Özfuttu’nun yönettiği ve kalabalık izleyici kitlesinin takip ettiği turnuvada Mağusa Türk Gücü, Yonpaş Dumlupınar, Dörtyol, 1461 İskele Trabzon U10 takımları arasında oynanan 6 karşılaşmada minik sporcular yeteneklerini sergilerken tüm takımlar şampiyon sloganı ile tunuva sona erdi.

banner134
Sağlığa Bağış


Turnuvanın ödül töreninde kısa bir konuşma yapan Mağusa Kale Lions Kulübü başkanı Ln. Nuray Emirzadeoğluları, takdir ve teşekkür amaçlı alınan çiçek, kupa, plaket ve madalyalar gibi hediyelerin yerine, bu yıl Kıbrıs Lions Kulüpleri Federasyon ve Lions Kulüpleri bu yönde olan harcamaları Sağlık Bakanlığı ile görüşerek, Sağlık Bakanlığına bağış olarak sertifika çıkardıklarını ve takdim edilen her sertifikanın maddi bedelinin sağlığa bağış olarak gideceğini açıkladı.

Ödüller


5.Geleneksel Spor Şenliği U10 dostluk turnuvasında oynanan karşılaşmaların ardından düzenlenen ödül töreninde tüm takımlara teşekkür belgeleri Mağusa Kale Lions Kulübü başkanı Ln. Nuray Emirzadeoğluları, İskele Sahil Lions Kulübü başkanı Ln. Oya Şahsuvar, 100.Yıl Mehmetçik Karpaz Lions Derneği başkanı Eldem Sağlamer, Mağusa bölge sorumlusu Füsun Esatoğlu, yöneticiler, organizasyon direktörü Okan Erdoğdu tarafından verildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Alpay Muallim
Alpay Muallim - 6 ay Önce

Şu anki konjonktürde, bir de ABD silah ambargosunu kaldırmışken, hala birleşme hayalleri ile Güneyin ekmeğine yağ sürecek başlar ancak KKTC halkının bir katliama kurban gitmesine neden olur. Bunu en iyi biz yaşı ileri olanlar biliriz....

SIRADAKİ HABER

banner75